Chtěli byste strávit léto v pravé Británii nebo přemýšlíte o studiu na zdejší univerzitě? Škola CES v Oxfordu bude tou pravou volbou. Objevíte krásy tohoto univerzitního města a vytvoříte si tak představu, jaké to je být studentem na prestižní škole! Pro ubytování si můžete vybrat hostiteslkou rodinu nebo rezidenci. Výuka probíhá v krásných prostorách střední školy Ruskin College. Celé město architekturou připomíná Harryho Pottera, tak si to nenechte ujít.

Název školy: CES - Kurz pro Juniory

Nejnižší věk studenta: 12

Maximum studentů ve třídě: 15

Průměrně studentů ve třídě: 12

Délka lekce: 45

GE levels: 6

Měna: GBP

Aktuální kurz 1 GBP = 29,86 Kč

Zodpovědná osoba: Jana Priebojová, e-mail: brno@alfaagency.cz, telefon: +420 777 778 990


KURZ2 TÝDNY
Junioři - individuální, letní sezóna, obecná angličtina (20 lekcí/týd.)
(20 lekcí/týden, hostitelská rodina, plná penze)
1 270 GBP
36 627 Kč
Junioři - individuální, letní sezóna, obecná angličtina (20 lekcí/týd.)
(20 lekcí/týden, rezidence, plná penze)
1 670 GBP
48 163 Kč

Výše uvedené ceny závisí na kapacitě školy a ubytování. Prosím ověřte si aktuální nabídku a termíny se zástupcem Alfa Agency.

 

Ceny zahrnují: daný jazykový kurz, zápisné na školu, rozřazovací test, ubytování v rodině/rezidenci, plnou penzi, studijní materiály, aktivity a víkendová exkurze, certifikát o zakončení kurzu a vyzvednutí na letišti Heathrow

Ostatní možné poplatky: veganská a vegetariánská strava, vyzvednutí na jiných letištích, pojištění

Nástupní termíny:  jazykové kurzy začínají každé pondělí.

Letní sezóna: 24.6. - 9.8.2019

 

Škola

Přemýšlíte o studiu na univerzitě v Británii? Vydejte se za kurzem právě do světově proslulého Oxfordu! Objevíte krásy tohoto univerzitního města a vytvoříte si tak představu, jaké to je být studentem na prestižní škole! Bezpečný a pohodový Oxford je právem nejoblíbenějším místem našich studentů, kteří si svůj pobyt užijí v prostředí kampusu v části Headington, jen 10 minut vzdáleného od centra Oxfordu. Relax po výuce vám zajistí úžasný park hned před školou! 

Ubytování 

Spolubydlení s dalšími mezinárodními studenty v místní rezidenci je nekonečnou zábavou od rána až do večera. Pokoje jsou samostatné a perfektně vybavené. Podle potřeby si zvolte ubytování s vlastní či sdílenou koupelnou. Plná penze je zajištěna s výběrem z tep-lých či studených obědů a ložní prádlo je součástí každého pokoje. A pro váš maximální komfort vám poslouží místní prádelna!

Aktivity

Sportovní vyžití, noční hry na kampusu, karaoke večírek, noc plná záhad a ta-jemství, filmové večery, diskotéka, kvízy, bruslení, sjíždění řeky. 

Exkurze

Objevení Oxfordu, střední škola v Chris-tchurch, celodenní exkurze do Londýna včetně výletu lodí, Chichester, Ports-mouth Harbour a Gunwarf quays.

 

Více informací o škole CES Oxford najdete v brožurce.

 

Jiné školy ve stejné destinaci

Poslední navštívené školy

Jana Priebojová

Jana Priebojová
specialista na tento program

+420 777 778 990