Stránka se připravuje

 
 
 
 

Už dlouho přemýšlíte nad studiem na střední škole v zahraničí? Stále není pozdě začít si plnit vaše sny! 

Vystoupit z komfortní zóny vždy vyžaduje velkou dávku odvahy, když se vám to ovšem podaří, tak na sebe budete neskutečně pyšní a posune vás to dál.

Vyleťte z domácího hnízda studovat příští školní rok na střední v USA - navíc se stipendiem až 50%!

Oživte si svůj životopis, zdokonalte se v angličtině a zažijte svůj americký sen v prostředí internátní školy!

Jste sportovně založení a láká vás prostředí na východním pobřeží? Škola Marianapolis Preparatory School v Connecticutu je tou správnou volbou! Tato soukromá škola disponuje nádherným areálem s mnoha vnitřními a venkovními sportovišti, divadlem či dokonce speciální místností pro tvorbu filmů.

Dokážete si představit kouzelnou letní destinaci, spoustu sluníčka a přestávky na pláži s výhledem na Pacifik? Jeďte na Havaj! Maui Preparatory Academy je velmi kvalitní škola, která je dlouhodobě označována jako škola budoucnosti. Studenti pravidelně vyhrávají různé přírodovědné soutěže a olympiády s velkými úspěchy i v robotice.

V nabídce je spousta dalších možností - Massachusetts, Boston, Kalifornie, Virginia! 

Zajímavé programy naleznete i v Evropě -> pro příznivce Veké Británie máme stipendium na škole v městečku Folkestone, kde si můžete užít styl Harryho Pottera! 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na leona.ratajska@alfa-agency.cz nebo +420 773 263 444.

Přemýšlíte o studiu ve světě ještě během střední školy? Můžeme to jenom doporučit! Zdokonalíte si jazyk, poznáte svět, uděláte se báječné přátele z celého světa  a vůbec zažijete něco co vás opravdu obohatí!

 

Nejlépe se rozmýšlí když máte jasno o vašich možnostech! A v tom vám pomůžeme my!

 

 

Přijďte na přednášku v pondělí 27.3.2017 od 16 hod do naší kanceláře Alfa Agency Nám. Svobody 12, Brno NEBO ve čtvrtek 30.3. 2017 do kanceláře Alfa Agency na Zlatnické 7, Praha 1!

Potvrďte svou účast na facebookových událostí! Praha nebo Brno!

 

 

 

 

 

 Do Austrálie můžete odjet nejenom na jazykové školy, odborné školy nebo univerzity, ale i NA STŘEDNÍ ŠKOLU! Můžeme nabídnout programy po celé Austrálii. Přijďte na naše AUSTRALSKÉ DNY 2015 a můžete se informovat i na středoškolské programy! Od 20. dubna po celé České republice. 

Hned na začátku roku se můžete těšit na spoustu přednášek. Začneme s přednáškami Work & Travel USA, pak budeme pokračovat s přednáškami o možnostech studia středních škol v zahraničí a na konci ledna Vám představíme možnosti studia, práce a cestování v Austrálii. Láká Vás z toho něco? Chtěli byste, aby rok 2018 byl jiný, než ten loňský a máte chuť vyrazit do světa? Změnit svůj dosavadní život a zajímá Vás, jak na to? Na každé přednášce budou přítomni studenti, kteří s námi už někam vycestovali a rádi se podělí o svoje zkušenosti, zážitky a rady.

Aktuální informace najdete u našich FB událostí, tak podvrďte účast a budeme se moc těšit! 

 

WORK & TRAVEL USA

Místo a datum konání:

BRNO PRAHA BRATISLAVA
Prostory Alfa Agency
Nám Svobody 12, BRNO ( mapa  )
Út 23. ledna v 16:00
Prostory Alfa Agency
Zlatnická 7, PRAHA ( mapa )
Po 29. ledna v 16:00

Pedagogická fakulka UK
Račianská 59, BRATISLAVA ( mapa )
Po 29. ledna v 16:00

Prosím potvrďte účast na FB  Prosím potvrďte účast na FB                Prosím potvrďte účast na FB              


STUDIUM STŘEDNÍ ŠKOLY V ZAHRANIČÍ

BRNO PRAHA
Prostory Alfa Agency
Nám Svobody 12, BRNO  ( mapa  )
St 17. ledna v 16:00
Prostory Alfa Agency
Zlatnická 7, PRAHA ( mapa )
St 17. ledna v 16:00
Prosím potvrďte účast na FB  Prosím potvrďte účast na FB

 

STUDIUM, PRÁCE A CESTOVÁNÍ V AUSTRÁLII

BRNO PRAHA
Prostory Alfa Agency
Nám Svobody 12, BRNO  ( mapa  )
Út 30. ledna v 16:00
Prostory Alfa Agency
Zlatnická 7, PRAHA ( mapa )
Út 30. ledna v 16:00
Prosím potvrďte účast na FB Prosím potvrďte účast na FB

 

Přejeme všem našim klientům, partnerům a každému, kdo čte tento příspěvek Veselé Vánoce, bohatého Ježíška a krásné svátky strávené s těmi nejbližšími. 

 

Také bychom chtěli popřát vše nejlepší do nového roku 2018.

 

Doufáme, že bude stejně tak úspěšný, jako ten letošní a chtěli bychom také poděkovat všem, kteří s námi tento rok strávili nebo s námi někam odcestovali. 

 

To vše vám přeje

 

TÝM ALFA AGENCY

 

 

 

 

Od 22.12. do 2.1. jsou obě kanceláře Alfa Agency zavřené, ale budeme se na vás těšit v lednu. 

Po velmi nabitých týdnech bychom Vám všem chtěli poděkovat​​ za účast na veletrzích Australské dny a High School Days 2017! Na 30 zahraničních škol vám představilo své programy a nyní máte jedinečnou šanci využít speciální slevy a stipendia do 30.11.2017! Děkujeme všem ​našim ​studentům​ za pomoc a ochotu se podělit o své zkušenosti. My jsme naprosto spokojeni, akce jsme si užili​ a těšíme se na příští rok!​ ​

 

 

 

 

Přátelé, 

jsme tu s Vámi a pro Vás, již dlouhých 20 let. Já sám jsem strávil pracovní rok zahraničí v roce 1996, ve Velké Británii, v době, kdy jsme nebyli ještě členy EU a kdy nebylo jednoduché se na "západ" za zkušenostmi dostat. Prakticky od svého návratu, od roku 1997/1998, se snažíme umožnit vycestovat do zahraničí každým rokem desítkám a stovkám mladých (a nejenom mladých) lidí. Za tu dobu již s námi vycestovalo několik tisíc studentů a cestovatelů. Je to něco, co mě a můj tým nabíjí, něco co mě drží stále na "mladické" vlně. Je úžasné vidět vás všechny růst a posouvat se vpřed, a to právě i díky vašim / našim zahraničním zkušenostem. 


Pro ty z Vás, co by chtěli vyzkoušet některý z našich stěžejních programů, ať již studium a práci v Austrálii, N.Zélandu nebo v Kanadě, nebo například Work and Travel USA, pak vězte, že tyto programy Vám rádi, srdečně, kvalitně a s plným nasazením zařídíme, tak jako stovkám dalších spokojených studentů. Ale co nezařizujeme, je přímo nalezení práce. To jsme přímo nikdy nedělali. Ale více než dobře to dělají naši zahraniční partneři, jejichž jsme jakýmsi prodlouženým ramenem. Oni se o Vás více než dobře postarají a se vším Vám pomohou. Včetně „work placementu“ např. u programu WAT USA!


Proč mimo jiné toto sdělení a svěření se? Inu, jsme národ český, středoevropský ... ;-) A ač, jak jsem psal, práci v zahraničí nezprostředkováváme, ale některé programy Vám v zahraničí pracovat umožňují, tak se označení „STUDIUM A PRÁCE“ tu a tam v našich materiálech objevuje. A to asi někomu vadilo. Nebo spíše jsme někomu (nějaké konkurenci) vadili my! Takže vedle času, který věnujeme každý den Vám a přípravě programů na další sezonu pro Vás, musíme trávit i spoustu času komunikací a vysvětlováním s našimi úřady. Česko a EU má na vše svou jedinečnou a absurdní legislativu.


Tak jako tak, těšíme se na sezonu 2018, máme pro Vás připravenu jedinečnou nabídku na WAT USA, na Austrálii a středoškolské programy a na další a další pobyty, které v Alfě zařizujeme. Už celých 20 let!
Mrkněte na www.AustralskeDny.cz , na www.HighSchoolDays.cz a na www.AlfaAgency.cz/WAT/ 

Za Alfa Agency 
Aleš Bárta, zakladatel  ales.barta@alfa-agency.cz

https://www.facebook.com/AlfaAgency/photos/a.179911858698406.36127.108879869134939/1574996759189902

 

Již příští rok v dubnu se v Gold Coast a dalších východoaustralských městech jako Cairns či Brisbane koná XXI. Commonwealth Games. Hry Commonwealthu jsou největší sportovní událostí světa, kterou sleduje více jak 1,5 miliardy televizních diváků po celém světě. Konají se už od roku 1930 a jsou především pro sportovce Britského společenství národů, proto zde můžete vidět i sporty, ve kterých se na olympijských hrách nesoutěží jako např. netball, sedmičkové ragby nebo bowls.

Využijte tuto jedinečnou příležitost a zažijte genium loci východní Austrálie! Na východním pobřeží nabízíme několik velmi kvalitních jazykových a odborných škol. Ať už si vyberete Gold Coast, Cairns či Brisbane, tak určitě nebudete litovat.

Nabídka přímo pro Gold Coast -> http://www.alfaagency.cz/school/city/gold-coast--37/

Pomůžeme vám vytvořit studijní plán přímo na míru, neváhejte se na nás obrátit! :-)

PRAHA

Denis Milar, denis.milar@alfa-agency.cz, +420 776 577 009

BRNO

Pavlina Vlckova, pavlina.vlckova@alfa-agency.cz, +420 608 561 888

      

 

 

Přijďte se podělit o prázdninovou náladu a dozvědět se něco nového!

KDY? STŘEDA 16.8. 2017, 16:00
KDE? Kancelář Alfa Agency

 • Nám. Svobody 12 (3. patro), Brno
 • Zlatnická 7, Praha 1

Co Vás čeká?
Spousta zajímavých informací o Austrálii, především:
- systém podávání víz
- studium v Austrálii - jazykové, odborné školy, univerzity
- možnosti práce v Austrálii
- tipy na cestování
- soutěž o "australské" ceny
- ty nej aktuality od protinožců! 

Vstup ZDARMA

STAY TUNED sledujte událost na FB pro Brno i Prahu!

Pro více info kontaktujte Pavlínu v naší brněnské kanceláře nebo Denise z Prahy.
pavlina.vlckova@alfa-agency.cz +420 608 561 888 / denis.milar@alfa-agency.cz +420 776 577 009

POZOR POZOR -> Last call na program Work and Travel v USA! Deadline přihlášek již na KONCI BŘEZNA!

Jsi ve věku od 18 do 30 let a denně navštěvuješ vysokou nebo vyšší odbornou školu? Pokud ano, pak je Work and Travel program určený přímo pro Tebe!

Jde o kulturně vyměnný program, který Ti umožní vycestovat legálně do USA na délku až 4 měsíců, pracovat pro amerického zaměstnavatele a po skončení pracovních víz i objevovat krásy Ameriky v délce až 30 dní! 

V aktuální době pro Tebe máme několik možností:

 • Databáze amerického sponzora, která obsahuje více než 150 pozic po celém USA! Vždycky jsi chtěl pracovat a zažít kadodenní atmosféru New Yorku? Není problém, i tyto místa jsou v seznamu!

Pro ukázku nabízených pozic klikni zde!

 • V měsíci březnu se bude konat Job Fair dalšího amerického zaměstnavatele - Premier Aqutics. Nabízí místo plavčíka ve státe Virginia, takže pokud toužíš po létě stráveném na sluníčku u bazénu, padně Ti tato možnost jak vyšitá!

Nejsi stále přesvědčen? Přijď se dozvědět více na jedno z našich informativních setkání! Čekají Tě obecné informace o programu, jak to celé probíhá a zkušenosti smíchané se zážitky našich zúčastněných studentů!

Nejbližší přednášky zde!

Neváhej, přihlaš se a leť! Počet míst se každým dnem snižuje! 

Nezapomeň, kdo dříve přijde, dříve bere! :)

Milí cestovatelé a přiznivci dobrodružství,

rádi bychom vás pozvali na již 12. ročník akce s názvem Australský & Novozélandský Den!
Do Austrálie a na Nový Zéland míří každoročně tisíce mladých Čechů a Slováků za studiem, prací, cestováním, dobrodružstvím a celkově za pohodovým životním stylem...

Naše agentura již 20 let pomáhá plnit všechny tyto sny!

Proč navštívit Australský & Novozélandský Den?
- potkáte se s lidmi, kteří mají s cestami do Austrálie a na NZ dlouholeté zkušenosti
- dozvíte se, jak zařídit Working Holiday víza a Study & Work víza
- získáte zajímavé slevy a akční nabídky tamních škol
- budete mít pracovní a cestovatelské tipy a doporučení z první ruky

Více informací zde!
Aktuální informace na FB událostech - Praha nebo Brno - Stay tunned!


Dare to be different :-)

Více informací na:
praha@alfa-agency.cz                        brno@alfa-agency.cz
222 360 511                                        511 110 662
 

Chcete dostávat novinky emailem?

Zadejte email na který chcete dostávat občasné novinky a zprávy

31.5.2016
 

Image

G'day, mate ...,

11. ročník roadshow věnované Austrálii - Australské Dny 2016 je minulostí! Opět jsme měli možnost podělit se všemi, co zajímá tato krásná destinace o veškeré novinky, ze světa studia, práce a cestování v Austrálii. Níže vybíráme z těch nejzajímavějších a nejatraktivnějších australských novinek. 
Tak nashle v Alfě, nashle v Austrálii!

Image

Australské setkání

tady nesmíš chybět

 Nestihli jste Australské Dny 2016? Nebo chcete načerpat ještě dodatečné informace? A nebo již chcete začít svůj australský pobyt realizovat? Není nic jednoduššího než dojít na našeAUSTRALSKÉ SETKÁNÍ Brno a Praha Čt 9.6. 17h. Vstup zdarma! Čtěte více ...

 

Image

Získej stipendium

Cert III in Travel

Co takto studovat atraktivní obor cestovního ruchu ZDARMA?! Ve spolupráci se školou Sterling Business College Perth jsme pro Vás připravili exkluzivní nabídku stipendia! Nástup na kurz již 25.7.2016. Stipendium je určeno pro první 4 studenty. Čtěte více ...

 

Image

Chystáš se do Austrálie?
Staň se ambasadorem

 Plánujete v dohledné době pobyt v Austrálii? Jste kreativní, akční, samostatní? Chcete s Alfa Agency aktivně spolupracovat při svém pobytu v Austrálii? Teď máte možnost. Napište nám nebo zavolejte. Čtěte více..

 

Image

Studentská víza
velké změny 1.7.2016

Austrálie zavádí k 1.7.2016 zásadní změny a novinky ve vízovém procesu (studentská víza). Těm z Vás, kteří přemýšlí o studiu v Austrálii v dohledné době, doporučujeme podat žádost před výše uvedeným datem. Čtěte více ...

 

Image

Enrolment Fee ZDARMA

 Australské Dny 2016 jsou sice u konce, ale stále máte možnost využít na mnohých školách akci ZÁPISNÉ ZDARMA. Ušetříte tak 3 - 5.000 Kč. Prohlédněte si naší nabídku jazykových škol odborných škol v Austrálii. Čas na zápisné zdarma už máte pouze do 15.6.2016, vycestovat potom můžete v následujících 12 měsících.

 

Image

Představujeme školu:

KIE Sydney - Manly

Sydney je věčně pulzující, rušné, kosmopolitní a někdy i hodně uspěchané. Pokud chcete svůj pobyt strávit právě v Sydney, ale zároveň si užít moře, pláží, pohodové atmosféry, potom zvolte nádhernou přímo letoviskovou část tohoto města: MANLY! Jedna z výborných škol, která na Manly působí je Kaplan International English.Čtěte více..

 

Alfa Agency Praha

Zlatnická 7, 110 00 Praha 1

praha@alfa-agency.cz  T: 222 360 511

Alfa Agency Brno

Nám Svobody 12, 602 00 Brno

brno@alfa-agency.cz T: 511 110 662

Facebook
YouTube
Instagram
Jazykové kurzy pro mládež
Střední školy v zahraničí
Studium a práce v Austrálii a na NZ
Jazykové kurzy pro dospělé a manažery


 

Alfa Agency s.r.o.

BRNO - sídlo spol.
Nám. Svobody 12
602 00 Brno
T.: +420 511 110 662
E: brno@alfa-agency.cz

Kancelář se nachází v samotném centru Brna. mapa

 

PRAHA

Zlatnická 7
110 00 Praha
T.: +420 222 360 511
E: praha@alfa-agency.cz

Kancelář naleznete na Praze 1, stanice metra Nám.Republiky, výstup nejlépe Masarykovo nádr., projít Havlíčkovou ulicí do Zlatnické (cca 200 m). mapa

 

BRATISLAVA

Nám. SNP 13
1 811 01 Bratislava
T.: +421 2 2024 0012
E: bratislava@alfa-agency.sk

Nájdete nás v úplnom centre Bratislavy na nám. SNP 13 (vedle T-Com a KFC).

 

SYDNEY - Austrálie

European Corner Pty Limited
Suite 803A, Level 8, 32 York Street
Sydney, NSW 2000, Australia
T.: +61 2 8244 2356
E: sydney@alfa-agency.cz

Najdete nás v centru Sydney, na York street.

Provozní doba

Po-Čt 9:00-18h
Pá 9:00-17h 

O firmě Alfa Agency s.r.o.

Kdo jsme?

Alfa Agency s.r.o. je mezinárodní společností - agenturou, nabízející komplexní služby v oblasti vzdělávání, práce, cestování a studia v zahraničí. Společnost Alfa Agency vznikla v roce 1996, do roku 2000 fungovala jako fyzická osoba, od roku 2000 jako společnost s ručením omezeným. Během této doby využilo našich služeb již několik tisíc spokojených zákazníků. Kanceláře Alfa Agency naleznete v Praze, Brně, Bratislavě a také v Sydney!

Kdo je tu pro Vás?

Náš tým tvoří mladí lidé, kteří mají se studiem v zahraničí osobní zkušenosti a kteří vždy velmi dobře poradí a ochotně pomohou s výběrem vhodného kurzu, školy, zajištěním ubytování a dopravy, s vyřízením víza. Zastupujeme několik desítek zahraničních jazykových škol a organizací. Tyto zahraniční školy pravidelně navštěvujeme a zároveň sledujeme zpětnou vazbu našich studentů.

Co nabízíme?

Naše agentura nabízí studijní a pracovní programy po celém světě. Jednou z našich nejsilnějších destinací je nicméně Austrálie. Každým rokem “vyšleme“ do této destinace více jak 200 studentů a řadíme se tak k největším, nejsilnějším a dovolíme si tvrdit i nejkvalitnějším agenturám v této oblasti. Úzce spolupracujeme s Australskou ambasádou ve Vídni a pravidelně ji navštěvujeme za účelem vyřízení víz pro naše klienty. V každé pobočce Alfa Agency naleznete vždy někoho z našeho týmu, kdo má s Austrálií osobní cestovatelské a studijní zkušenosti. 

Máme nějaké certifikace?

Veškeré informace o Austrálii, možnostech studia a práce naleznete v našem katalogu a na našem speciálním serveru www.studiumvaustralii.cz, věnovaném pouze Austrálii. Na serveru a katalogu Alfa Agency se také můžete setkat se značkou “Australian Centre for Education“. Jedná se o značku a logo, kterou máme zaregistrovanou v ČR a SR a která má charakterizovat naši specializaci a zaměřenost na Austrálii. Stejný název nese i naše kancelář v Sydney.

Naše společnost se může pyšnit prestižní certifikací English Australia. Členem tohoto programu mohou být pouze agentury, které se Austrálií zabývají dlouhou dobu, vypravili do Austrálie daný počet studentů a celkově dodržují vysokou kvalitu zprostředkování studijních pobytů.

      

Každoročně se také účastníme mezinárodních konferencí, kde se setkáváme se zástupci škol z celého světa, abychom mohli neustále zlepšovat a rozšiřovat naši produktovou paletu. Největší konference zaštituje ICEF, čímž se můžeme pyšnit titulem ICEF Agency a pravidelně se vydáváme na ICEF konference do Berlína, Miami či přímo do Austrálie.

Ani ostatní destinace a programy samozřejmě neopomíjíme. Kompletní výčet produktů naleznete na našich web stránkách www.alfa-agency.cz a také v našich katalozích, které Vám rádi na požádání zašleme!

Věříme, že Vás naše nabídka osloví a že se s Vámi budeme moci podělit o naše bohaté zkušenosti a zkušenosti našich klientů se studijními a pracovními pobyty v zahraničí.

Proč využít našich služeb

 • Naše agentura zastupuje několik desítek zahraničních jazykových škol.
 • Zahraniční školy pravidelně navštěvujeme a zároveň sledujeme zpětnou vazbu našich studentů.
 • Všichni pracovníci Alfa Agency mají s jazykovými kurzy osobní zkušenosti. Poskytnou Vám proto vždy dostatek důležitých a objektivních informací, které potřebujete při výběru vhodného kurzu.
 • Kompletně pro Vás zajistíme jazykový kurz, ubytování, vyzvednutí na letišti, případně další vámi požadované služby.
 • Naše ceny jsou publikovány v původních měnách.
 • Studijní pobyt budete mít smluvně zajištěn s právním subjektem v ČR / SR.
 • Dodržujeme oficiální ceníky škol . S mnohými jsme dokonce dojednali ceny výrazně nižší. Naše náklady hradí školy, které reprezentujeme.
 • Pravidelně připravujeme speciálních slevy a výhodné nabídky.
 • Zdarma pro Vás vyřídíme vízum, pokud jej budete potřebovat.
 • Zajistíme Vám levné studentské letenky, případně autobusovou dopravu.
 
 

POMOCNÁ RUKA PRO ROZVOZ LETÁKŮ - PRAHA

Krátké intro

Jsme společnost, která zprostředkovává studijní a pracovní pobyty v zahraničí, s více než 20 lety zkušeností. Hledáme člověka, který nám pomůže s distribucí propagačních materiálů. Práce vhodná pro všechny, kteří mají chuť, čas a dobrou vůli si přivydělat.

Co budeš mít na starosti?

 • Rozvoz plakátů a letáků na předem daná stanoviště v Praze (cca 25 míst, většinou VŠ a koleje)
 • Kontrola a správa jednotlivých stanovišť

Co ti za tvoje nasazení a loajalitu nabízíme?

 • Nástup možný ihned
 • Pravidelný finanční přivýdělek ve 2 - 3 týdenních intervalech
 • Fixní finanční odměnu za jednotlivý rozvoz (rozumí se všechna stanoviště)
 • Možnost dlouhodobé spolupráce
 • Možnost využití našich služeb se zvýhodněnou cenou
 • Práci v mladém kolektivu cestovatelských nadšenců

Co bys měl/a splňovat a umět?

 • Aktivní řidič skupiny B2
 • Být zodpovědný, pečlivý, spolehlivý a rychlý
 • Umět pracovat s chytrým telefonem, Google nástroji a fotoaparátem

Svůj životopis a pár vět o tom, proč přijmout právě tebe, zasílej na praha@alfa-agency.cz. Pokud chceš, můžeš volat na +420 222 360 511.

Seznam novinek

HIGH SCHOL DAYS 2016 JSOU TADY!

Stále ještě přijímáme přihlášky na studium v zahraničí ve školním roce 2015/2016. Jestli chceš strávit 3 měsíce, půl roku anebo celý rok v zahraničí, přihlaš se hned, ať nepropásneš svoji možnost!​

Katalog Austrálie Katalog Austrálie - (PDF)
Katalog jazykové školy formát PDF
Katalog jazykové školy formát PDF
Katalog jazykové školy formát PDF
Přihláška jazykové kurzy formát DOC
Přihláška střední školy formát DOC

Jsme tu pro vás už dvacet let!

 

Za těchto 20 let jsme dospěli, nasbírali zkušenosti a naše služby pro vás naprosto vyšperkovali.

Není pro nás větší odměna než spokojení zákazníci, kteří jsou plni nových zážitků, dojmů a zkušeností.

Proto jsme se rozhodli v rámci oslav našich narozenin pro pět nejrychlejších studentů nabídnout rok na střední škole v USA za exkluzivní a jedinečnou cenu!

Využijte tuto příležitost a vycestujte na rok do Spojených států, stačí si domluvit schůzku v naší pražské nebo brněnské kanceláři a vaše dobrodružství může začít :-)

P.S. Při kontaktování uveďte tajné heslo "Alfa slaví 20 let".

 

 

 

 

 

 

 

Místo a datum konání:   

BRNO

Prostory Alfa Agency
Nám Svobody 12, BRNO  ( mapa  )
Čt 1.června v 16:00

Prosím potvrďte účast na FB

PRAHA

Prostory Alfa Agency
Zlatnická 7, PRAHA ( mapa )
Čt 1.června v 16:00

Prosím potvrďte účast na FB

 

 

13.6.2016

Image

Krásné odpoledne přeji všem cestovatelům, 

minulý týden se tým Alfa Agency vydal na Maltu. Jedná se o krásný, slunný ostrov ve Středozemním moři, který nás nadchnul! Rádi bychom vám předali naše získané zkušenosti, rady, tipy a doporučení nejen ze škol, které jsme na Maltě navštívili. Podělíme se také o naše osobní zážitky, zajímavé informace a pohledem týmu Alfa Agency vám přiblížíme tuto zajímavou turistickou destinaci.

Image

Dechberoucí zátoka St. Peter´s Pool

 

Určitě nevynechejte výlet na jih ostrova... Krystalově průzračná voda ve skalnatém prostředí, parádní pro plavce i skokany! Ideální místo k pohodovému odpočinku mimo město či tip na šnorchlování. Stačí si jen vybrat z široké nabídky jazykových škol a pak už se jen odhodlat a skočit!

Image

Setkání studentů

 

Zveme Vás na přátelské povídání o studiu v zahraničí na jazykových a středních školách! Kam vyrazit a jak na to vám rádi poradíme v úterý 14.6. v 16h v Praze a ve středu 15.6. v 16h v Brně. Přijďte se pobavit, poradit, inspirovat se a jeďte studovat třeba právě na Maltu, opravdu to stojí za to!

Už se na vás všechny moc těšíme.

Vyberte si střední školu zde...

Image

Rodinná škola Gateway

 

Pokud byste rádi svoji dovolenou s angličtinou strávili v menší škole, kde vás vyzvedne na letišti tatínek majitele školy Charles, ubytuje Vás sám majitel Karl a snídaně i obědy navaří maminka Marisa, pak je pro Vás škola Gateway jasnou volbou! Osobní přístup, útulné prostředí a rodinná atmosféra na Vás dýchá ze všech stran!

Více informací naleznete zde...

Image

Akční škola Sprachcaffe

 

Zažijte bláznivé léto na škole Sprachcaffe. Pokud chcete strávit aktivní dovolenou spojenou s výukou angličtiny, během přestávky skočit do bazénu, po škole se věnovat sportovním, kulturním, společenským a dalším volnočasovým aktivitám, tento moderní komplex je pro Vás tím pravým místem!

Čtěte více zde...

Alfa Agency Praha

Zlatnická 7, 110 00 Praha 1

praha@alfa-agency.cz  T: 222 360 511

Alfa Agency Brno

Nám Svobody 12, 602 00 Brno

brno@alfa-agency.cz T: 511 110 662

Facebook
YouTube
Instagram
Jazykové kurzy pro mládež
Střední školy v zahraničí
Studium a práce v Austrálii a na NZ
Jazykové kurzy pro dospělé a manažery

Austrálie zavádí k 1.7.2016 zásadní změny a novinky ve vízovém procesu (studenstká víza). Těm z Vás, kteří přemýšlí o studiu v Austrálii v dohledné době, doporučujeme podat žádost před výše uvedeným datem.

Mezi nejdůležitější změny patří:

- O studentská víza se nově bude žádat jen v jedné vízové kategorii (subclass 500). Ruší se tak předchozí systém se 6 kategoriemi (ELICOS, VET, Higher Education ...) 

- Víza bude možné nově podat pouze online, nikoliv již v "papírové podobě" do Vídně

- Nově bude také zaveden systém hodnocení rizikovosti. Ten bude bude výsledkem kombinace "bonity" australské školy, kterou si žadatel vybere a "bonity" jeho mateřské země. Podle těchto kritérií potom imigrační úředník stanoví nároky na finanční krytí, případně úroveň AJ.

- Mění se také výše finančního krytí: nově 19 830 AUD na studenta a rok + náklady na letenku a studium (kurzovné). 

Více informací naleznete na web stránkách australského imigračního úřadu a v našich kancelářích.

https://www.border.gov.au/Trav/Stud/ssvf-students

https://www.border.gov.au/Trav/Stud/student-visas-1july2016

https://www.border.gov.au/Trav/Stud/changes-student-visa

 

Overview of key changes – from 1 July 2016

The simplified student visa framework (SSVF) comes into effect on 1 July 2016.

The SSVF is designed to make the process of applying for a student visa simpler to navigate for genuine students, deliver a more targeted approach to immigration integrity and reduce red tape.

This factsheet summarises the key changes under the SSVF compared to the student visa process before 1 July 2016.

Applying for a student visa

From 1 July 2016:

 • international students will apply for a single Student visa (subclass 500), regardless of their chosen course of study
 • student guardians will apply for the new Student Guardian visa (subclass 590)
 • all students and student guardians will generally be required to lodge their visa application online by creating an account in ImmiAccount

Single immigration risk framework—English and financial requirements

From 1 July 2016, a single immigration risk framework applies to all international students and replaces the previous streamlined visa processing and Assessment Level frameworks.

Under the SSVF, the combined immigration risk outcomes of the student’s education provider and country of citizenship will be used to guide the level of documentary evidence of English language and financial capacity that the student needs to provide with their visa application.

Streamlined evidentiary requirements

Under the SSVF, students associated with the lowest immigration risk will generally have streamlined evidentiary requirements.

This means that these students will generally be able to satisfy us of their financial capacity by providing a declaration and a Confirmation of Enrolment which shows that they have met their education provider’s English language requirements.

We will however retain the discretion to seek further evidence where appropriate.

The online client service tool

Students will be able to obtain details about the documentation and evidence that will need to be included with their student visa application by accessing a working sample of the online tool on our website from mid May 2016. The online tool will be fully functional from 1 July 2016 and accessible at any stage of the visa application process, including prior to the submission of a visa application.

Financial capacity

Under the SSVF, all student visa applicants must have sufficient funds available for the duration of their stay in Australia.

Students associated with higher immigration risk, based on their country and education provider immigration risk outcomes, will generally need to provide documentary evidence of financial capacity with their visa application.

Where our online client service tool indicates that documentary evidence of financial capacity is required, it is important for applicants to attach these documents to their visa application prior to lodgement. Failure to do so might result visa refusal.

Where additional evidence of financial capacity is required, the student will be able to provide this as one of the following:

 • evidence of funds to cover travel to Australia and 12 months’ living, course fees and (for school-aged dependants) schooling costs for the student and accompanying family members
 • evidence of meeting the annual income requirement
 • an Acceptance Advice of Secondary Exchange Students (AASES)  form, for secondary exchange students only.

The annual income option requires students to provide evidence of personal annual income of at least AUD 60,000. For students accompanied by family members the amount is AUD 70,000 or more. The income demonstrated must be the personal income of the student’s spouse or parents only. In circumstances where both the student’s parents are working, their combined income can be considered for this requirement. In all cases, the evidence of annual income must be in the form of official government documentation, such as a tax assessment.

The 12-month living costs requirement is broadly similar to the requirement that applied to  Assessment Level 2 students prior to 1 July 2016. The type of evidence, where required, includes: money deposit or loan with a financial institution, government loan, scholarship or sponsorship. 

Living cost amounts

From 1 July 2016, the 12 month living cost will be:

 • Student/guardian - AUD 19,830
 • Partner/spouse - AUD 6,940
 • Child - AUD 2,970

Consumer Price Index (CPI) indexation

Financial amounts including annual income, living costs and schooling costs will be regularly reviewed and adjusted in line with the CPI figures for the previous calendar year.

International English language requirements

Where evidence of English language proficiency is required, one of the followingminimum English language test scores will be accepted:

 • International English Language Testing System (IELTS) overall band score of 5.5
 • IELTS overall band score of 5 when packaged with at least 10 weeks' English Language Intensive Course for Overseas Students (ELICOS)
 • IELTS overall band score of 4.5 when packaged with at least 20 weeks' ELICOS.

The equivalent of the above minimum IELTS test scores from the following English language providers will also be accepted:

 • Test of English as a Foreign Language paper based test (TOEFL)
 • Pearson Test of English Academic
 • Cambridge English: Advanced
 • Occupational English Test.

Where our online client service tool indicates that documentary evidence of English language proficiency is required, it is important for applicants to attach these documents to their visa application prior to lodgement. Failure to do so might result in visa refusal.

English language exemptions

Currently some students are exempt from providing evidence of an English language test score, regardless of the level of immigration risk that applies.

The full list of English language exemption categories is set out in the legislative instrument.

More information about English language requirements is available.

English Language Intensive Course for Overseas Students (ELICOS)

Under the SSVF, there is no limitation on the maximum duration of ELICOS study that could be undertaken. Genuine students will be able to undertake as much ELICOS study as either a standalone course or prior to their principal course, as required. 

Evidence of enrolment

International students outside Australia must be enrolled in a registered course of study and provide a Confirmation of Enrolment (CoE) when they lodge their Student visa application.

Students in Australia can still apply with a letter of offer or a CoE but must obtain a CoE to be granted the visa.

Existing exceptions to these requirements will continue to apply to Foreign Affairs and Defence sponsored students (Letter of Support from Foreign Affairs/ Defence); secondary exchange students (an Acceptance Advice of Secondary Exchange Students form); and postgraduate research students required to remain in Australia for marking of their thesis (letter from their education provider).

Course transfers

From 1 July 2016, a new condition will be introduced which requires all Student (subclass 500) visa holders to maintain enrolment at the same level or a higher Australian Qualification Framework (AQF) level for which they were granted a visa, unless they are undertaking a doctoral degree (AQF10) and transfer to a master’s degree (AQF9).

Transferring to a lower AQF level course or transferring from an AQF level course to a non-AQF Award course would be in breach of the student visa condition and might result in the visa being cancelled. Students who want to change to a lower level course must apply for, and be granted, a new student visa before they change their course.

Standard 7 of the National Code of Practice for Providers of Education and Training to Overseas Students 2007 also applies to transfers between CRICOS-registered providers. For more information visit the Department of Education and Trainingwebsite.

School sector requirements

Age requirements for school study

From 1 July 2016, all school students must be of an appropriate age for the entry level for their school course, regardless of their country of citizenship.

To be granted a visa for school studies, the student must meet the following age requirements:

Appropriate age for school entry

Age requirement:

 • at least six years old at time of visa application
 • less than 17 years old at time of commencing Year 9 of high school
 • less than 18 years at time of commencing Year 10 of high school
 • less than 19 years at time of commencing Year 11 of high school
 • less than 20 years at time of commencing Year 12 of high school.

Grant periods for primary school students

Generally, the maximum period for a student visa grant is five years, with the exception of primary school-aged students where a maximum period of two years will generally be applied.

The shorter grant period for primary school students will act as an important safeguard for younger and more vulnerable students.

Welfare

All students under 18 must continue to have welfare arrangements in place for the duration of their stay in Australia and provide one of the following forms of evidence at the time they lodge their visa application:

 • Form 157N which nominates a suitable relative in Australia
 • Form 157N and an application for a Student Guardian (subclass 590) for a nominated relative
 • a Confirmation of Appropriate Accommodation and Welfare letter from the education provider
 • an Acceptance Advice of Secondary Exchange Students (AASES) form.

Packaging arrangements

Genuine students will continue to be able to package two or more courses on the one student visa where there is progression from one course to another.

Under the SSVF, education providers will not be required to formally nominate educational business partners and will be able to package with other educational providers with whom they have a commercial arrangement.

Family members of students

From 1 July 2016, family members of existing student visa holders will need to apply for a Subclass 500 visa if they do not currently hold a student visa and want to join the student in Australia.

Family unit members must be declared on the initial student visa application, regardless of whether or not they intend to join the student in Australia at a later stage. Those not declared will not be eligible for the grant of a visa at a later stage. An exception applies to those who became a family member after the primary applicant (student) was granted a visa.

From 1 July 2016, there will be no restrictions on the duration of particular courses that the primary applicant (student) must study to be accompanied by family members, including subsequent dependants.

Generally, the same level of evidentiary requirements of financial capacity applied to the primary applicant (student) would apply to their family members, including subsequent dependants.

In all circumstances, our officers have discretion to ask for evidence of funds, if required. 

Student Guardian visa

All applicants for a Student Guardian visa must have sufficient funds to support themselves, the nominating student(s) and any secondary applicants for the duration of their intended stay in Australia.

Under the SSVF, the single immigration risk framework will not apply to Student Guardian visa applicants. Rather, all guardians must provide evidence of their financial capacity with their visa application.

Evidence of financial capacity can be provided in either of the following forms:

 • evidence that their spouse has annual income of  AUD 70,000 or more
 • evidence of sufficient funds to cover travel costs, and the first 12 months' living costs for themselves and each dependent child included in the application.

Under the SSVF, subsequent applications by family members of guardians will not be accepted. Guardians who want to bring additional family members under six years of age to Australia must apply for a new Student Guardian visa for themselves and these dependants.

Reporting by education sector

Under the SSVF, we will maintain the capacity to report on visa outcomes by education sectors. These education sectors will be aligned to the replaced seven (subclass 570 to 576) student visas. Information regarding these education sectors will also be included in student visa grant letters and Visa Entitlement Verification Online (VEVO).

Processing times

We aim to finalise 75 per cent of complete student visa applications within one month of lodgement.

To reduce visa processing times, students are strongly encouraged to submit all required documents with their visa applications. Failure to submit all required documents might lead to processing delays or visa refusal.

Fraud

We will continue to focus on ensuring that only applicants who are genuine students, and their immediate family members, are granted a student visa to Australia. Instances of fraud are taken very seriously and are thoroughly investigated by us.

An individual’s visa application could be refused or their visa could be cancelled if there is evidence that the individual has given, or caused to be given, a bogus document or false or misleading information. If a visa is refused or cancelled under these circumstances, the individual could be excluded from applying for further visas for a period of time.

Plánujete v dohledné době pobyt v Austrálii?

Jste kreativní, akční, samostatní? Chcete s Alfa Agency aktivně spolupracovat při svém pobytu v Austrálii?

Teď máte možnost. 

Napište nám na sydney@alfa-agency.cz nebo volejte 511 110 662 (Brno), 222 360 511 (Praha)

 

Aleš a Pavlína z brněnské kanceláře se na začátku prosince vydali do daleké Austrálii! Rozhodně to ale nebyla dovolená na pláži! S odhodláním a potem v tváři putovali od Perthu, přes Brisbane, Gold Coast až do  Sydney. V každém z těchto měst navštívili naše partnerské školy a setkali se s našimi studenty, kteří zde již studují a pracují!

Zpátky do zimní Evropy se vrátili nadšeni, mají pro vás mnoho novinek, nabídek a osobních zkušeností, kteří vám chtěji začerstva předat!

Neváhejte nás proto kontaktovat pro aktuální informace od protinožců :-)

    

 

 

 

Work and Travel USA

Užite si leto a cestovanie v USA! Zúčastnite sa programu Work and Travel!

Work and Travel USA  je program určený pre študentov prezenčného štúdia VŠ a VOŠ. Ako študent tak máš jedinečnú príležitosť vycestovať do USA a legálne tam pracovať po dobu až 4 mesiacov. Potom môžeš v zemi ďalších 30 dní zostať a cestovať. Program Work & Travel vznikol za účlom poznania americkej kultúry a získaním skúseností. Študent by si mal zarobiť toľko peňazí, aby sa mu pokryli vstupné náklady, ktoré vynaložil pred odchodom do USA, ďalej náklady na život v Amerike a na záverečné cestovanie, ale zárobok nie je možné garantovať. Vždy však záleží na študentovi a jeho prioritách. Je to skvelá možnosť, ako zažiť nezabudnuteľné leto, pracovať u amerického zamestnávateľa, zdokonaliť sa v angličtine a tak spoznať americkú kultúru a mnoho zaujímavých miest v priebehu tvojho cestovania.

Amerika je zemou nekonečných možností, zážitkov a hlavne úplne odlišnej kultúry od tej našej.Predstavuješ si, že stráviš leto v Kalifornii, na Floride, v New Yorku alebo dokonca na Aljaške?Víkendy na pláži alebo na horách?

Chceš si zlepšiť angličtinu a pracovať u amerického zamestnávateľa v USA?

V tom prípade je program Work & Travel tou správnou voľbou na letné mesiace práve pre Teba!

Pokiaľ ťa stále trápi myšlienka, či sa programu zúčastniť alebo nie, polož si otázku: „Kedy inokedy odísť, keď nie teraz?“

Neváhaj a kontaktuj ma pre bližšie informácie.

Rada na ne odpoviem!  :) :) :)

 

Jana Priebojová, Alfa Agency Brno

M +420 608 658 777  P +420 511 110 662

E jana.priebojova@alfa-agency.cz FB/alfa.jana.priebojova

 

Priebeh zaistenia programu:

 • vyplníš nezáväznú prihlášku v DOC  alebo PDF
 • dohodneš si s nami stretnutie, počas ktorého si ujasníme nasledujúci postup (možnosť využiť i Skype)
 • podpíšeš zmluvu, zaplatíš registračný poplatok 180 EUR
 • absolvuješ Job Fair s budúcim zamestnávateľom
 • dostaneš potvrdenie pracovnej  pozície
 • podpíšeš pracovnú zmluvu so zamestnávateľom
 • doplatíš zvyšok programového poplatku sponzorovi
 • dostaneš od nás formulár DS 2019 a žiadaš si o vízum J-1
 • rezervujeme letenku
 • absolvuješ pred-odletové orientačné stretnutie, kde sa dozvieš všetky potrebné a užitočné informácie
 • odlietaš do USA a super leto plné zážitkou začína :) :) :)

 

Ceník programu pro rok 2018

PROGRAM

Registrácia do 28.2.2018

Full Placement

(prácu si nechám zaistiť - Job Fair)

​Poplatok pre sponzora

939 USD

Registračný poplatok Alfa Agency

(splatný pri zápisu do programu)

180 EUR

ĎALŠIE POPLATKY

 

Vízové poplatky

160 USD

+35 USD SEVIS fee

Kuriérna služba

(spojené so zaslaním formuláru DS 2019)

15 USD

 

Cena programu zahrňuje:

 • pomoc s vybavením administratívy spojenej s programom
 • nájdenie vhodného zamestnávateľa sponzorom v prípade varianty
 • asistencia pri vybavení víz, zaistenie potrebných podkladov vrátane formuláru DS 2019
 • zdravotné poistenie po dobu pracovného pobytu
 • nájdenie cenovo výhodnej letenky
 • asistencia po celú dobu programu

 

Cena nezahrňuje:

 • spiatočnú letenku na miesto pobytu
 • vreckové
 • poplatky americkej ambasáde
 • kuriérna služba

 

Zaujímavé zľavy pre skupinu už od 3 osôb!

Pre detailnejšie informácie kontaktujete:

Jana Priebojová :  jana.priebojova@alfa-agency.cz

 

O programe  WORK & TRAVEL USA a úloha Alfa Agency s.r.o.

O programe: Wat USA je program pre malých medzinárodných študentov podporovaných vládou Spojených štátov amerických a radí sa do rodiny tzv. J1 Exchange programov. Jeho cieľom je umožniť zahraničným študentom VŠ poznať americkú kultúru, miestnych obyvateľov a zvyky. A to platí i recipročne – miestni americkí obyvatelia majú možnosť poznať zvyky kultúr z celého sveta.

Sponzor: Program môže byť zrealizovaný striktne iba cez vybraných amerických sponzorov (tzv. SPONZOR ORGANIZATION), ktorí udeľujú licenciu a počet miest na sezónu príslušné americké úrady. Študenti podpisujú zmluvu vždy priamo so sponzorom, sponzor sa o študenta taktiež stará po celú dobu pobytu a poskytuje mu náležitú podporu. Príslušný programový poplatok hradí študent v celej výške zahraničnému sponzorovi.

Úloha Alfa Agency:  Alfa Agency poskytuje záujemcom podporný administratívny servis spojený s vybavením samostatného pobytu a zaistenia všetkých pred-odletových formalít, medzi ktoré patrí pomoc s kontaktom a komunikácia so zahraničným sponzorom, pomoc s administratívou potrebných dokumentov a potvrdenie pre program, prekladateľský servis, pomoc s vybavením vízových formalít, zaistenie letenky, asistencia s ubytovaním a podobne. Tento asistenčný servis je spojený s administratívnym poplatkom pre Alfa Agency 180 EUR.

Jazyková škola Centre of English Studies otevírá novou pobočku v krásném lázeňském městečku Harrogates. Při této příležitosti nabízíme všem zájemcům slevu 50 liber na jazykové kurzy téro školy v celé Velké Británii. Můžete tak jet na kurz angličtiny do Londýna, Worthingu, Leedsu, Oxfordu nebo právě Harrogates a ušetříte tak 1 920,- Kč.Nabídka platí pouze při registraci do 30.4.2015.

Neváhejte a kontaktuje nás co nejdříve, ať nepropásnete svou šanci!

jana.opalkova@alfa-agency.cz

+420 608 658 777

 

                           

Chceš vyrazit za krásami Nového Zélandu, mít možnost pracovat, studovat, cestovat a nepodařilo se ti získat Working Holiday viza? Nevadí, stále je tu již druhým rokem možnost  získat pracovní povolení při studiu a spoustu nezapomenutelných zážitků!

 

Výhody: 

- pracovní povolení na 20 hodin týdně

- neomezené pracovní povolení v období prázdnin a měsíc po ukončení studia

- průměrný výdělek 13-17 NZD na hodinu

- zkušenost práce ze zahraničí

- možnost prodloužení pobytu při získání Working Holiday viza                             

- cestování v jedné z nejkrásnějších zemí světa

Podmínky:

- min. 14 týdnů studia na jazykové nebo odborné škole                                      

- věk min. 18 let

- vízum 

S čím ti pomůžeme:

- kompletní vyřízení víza                                                                                                  

- zajištění pojištění

- letenka

- ubytování

- typy na práci

 

Námi doporučované školy v kategori 1:

Kaplan International English - Auckland 

14 týdnů studia od 3580 NZD

New Zealand Language Centres - Auckland  

14 týdnů studia od 3800 NZD

New Zealand Language Centres - Wellington 

14 týdnů studia od 3800 NZD

Unique New Zealand - Auckland 

14 týdnů studia od 5380 NZD

Southern Lakes English College - Queenstown 

14 týdnů studia od 5040 NZD

New Horizon College of English - Napier 

14 týdnů studia od 5685 NZD

 

Tak neváhej a vyber si školu, která ti bude nejvíce vyhovovat a my ti zajistíme vše ostatní!

Více info ti rádi poskytneme v Brně na tel: +420 511 110 662, brno@alfa-agency.cz  nebo v Praze na tel: +420 222 360 511, praha@alfa-agency.cz