Menší rodinná škola Debla je perfektním místem, kde Vás s nadšením uvítá majitelka Kirsten a o veškerý chod pobytu se postará její syn Miguel. Budova školy se nachází na menším kopečku s parádními balkony v každém patře, kde často probíhá také výuka. A u toho se můžete kochat nádherným výhledem na moře. V odpoledních hodinách je o zábavu postaráno na terásce či zahrádce školy a velkou zkušeností bude ubytování v rodinách vzdálených v dostupné vzdálenosti od školy. 

Název školy: Debla Málaga - Kurz pro juniory

Nejnižší věk studenta: 15

Maximum studentů ve třídě: 10

Průměrně studentů ve třídě: 8

Délka lekce: 50

GE levels: záčatečníci až pokročilí

Měna: EUR

Aktuální kurz 1 EUR = 25,05 Kč

Zodpovědná osoba: Jana Priebojová, e-mail: brno@alfaagency.cz, telefon: +420 777 778 990


KURZ1 TÝDEN
2 TÝDNY
Junioři - individuální, letní sezóna, obecná španělština (20 lekcí/týd.)
(20 lekcí/týden, hostitelská rodina, plná penze)
620 EUR
15 326 Kč
1 100 EUR
27 192 Kč

Malaga je pobřežní město s nádhernými plážemi a nejlepší klima v Evropě. Je to město s fascinujícím bouřlivým minulost, krásné krajiny, kulturní rozmanitost a skvělé jídlo.

Debla byla založena v roce 1979. Škola se nachází ve městě ve třípodlažní budově s výhledem na Středomoří, pouhých 5 minut chůze od pláže a 10 minut chůze od centra města Malaga. Debla je akreditována společností Intituto Cervantes pro skoušky DELE a SIELE.

Letní programy kombinují španělské kurzy s kulturními a volnočasovými aktivitami (dobrodružství, sport, vodní aktivity), aby se studenti mohli bavit a poznat své spolužáky. Škola pořáda také kulturní aktivity ve městě Malaga a výlety do blízkých měst (Sevilla, Córdoba, Granada, Ronda a Puerto Banús, pevnost Alcazaba, Picassovo muzeum, ...), a také, aby studenti objevili krásnou španělskou kulturu s průvodcem (Flamenco představení, testování španělského tapas, čokolády a churros, hodina vaření, ...).

Ceny zahrnují: daný jazykový kurz, zápisné na školu, rozřazovací test, ubytování v rodině, plnou penzi, studijní materiály, aktivity a víkendové exkurze, certifikát o zakončení kurzu a vyzvednutí na letišti Málaga.

Nástupní termíny: 30.6.19, 7.7.19,  14.7.19,  21.7.19 

Délka pobytu: 1 až 2 týdny

Úroveň: od A1 do B2

Maximální za třídu: 8

Věkové skupiny: 12 - 17 let

Pokud studujete španělštinu a chcete se zdokonalit v tom nejpřátelštějším a zároveň v rodinném prostředí, Debla vám tuto představu splní. Menší městečko Málaga v Andalusii vás uchvátí nádhernou písečnou pláží, obřím vyhlídkovým kolem typu London Eye a překrásné výhledy z kopce Gibralfaro na celé centrum města včetně antického Teatro romano. 

Co Vás vše čeká během pobytu v Deble?

Dopoledne strávíte kurzem jazyka, každý den 4 hodiny, kdy se budete věnovat všem jazykovým aspektům - gramatice, konverzaci, čtení i poslechu. Kromě běžné výuky v učebnách vás čeká občasná hodina na pohodlných balkonech školy s nádherným výhledem na moře. Po obědě je připraven bohatý volnočasový program sestavený ze sportovních, společenských i kulturních akcí. Mezi nejobíbenější patří kurzy flamenca na školní terásce, odpolední barbecue na zahrádce, vyzkoušíte si oblíbený Paddle sport a nebo si zahrajete oblíbené hry o hledání pokladu. Vše je maximálně interaktivní s cílem získat si sebevědomí hlavně v komunikaci a čekají vás také zábavné úkoly v ulicích úchvatné slunečné Málagy. O víkendech jsou připraveny celodenní výlety, můžete se těšit třeba na exkurzi do Sevilly, Granady nebo Córdoby.

Kde budete ubytováni?

Pravou španělskou kulturu a místní andaluský život vám osvětlí také vaše hostitelská rodina, pečlivě vybíraná sympatickým koordinátorem Miguelem, synem majitelky školy. Všechny rodiny bydlí v dostupné vzdálenosti od školy, maximálně 20 minut pěšky od školy. Díky rodině tak poznáte, jaké mají zvyky a seznámí vás každé ráno a večer s typickou španělskou stravou, kterou si zamilujete. Svůj pokoj budete sdílet s dalším mezinárodním studentem a samozřejmostí je Wifi. 

Ukázka týdenního programu (ke stažení v pdf)

 

Letní pobyt pro mládež 12-17 let Málaga
Termín 21.7. - 4.8.2019

Pokud by Vaše dítko rádo vyjelo na letní kurz španělštiny do zahraničí, ale dosud takovou zkušenost neabsolvovalo, skupinový kurz s doprovodem bude tou správnou volbou pro něj i pro starostlivé rodiče.

Vaše dítě tak vyrazí na pobyt s další skupinkou stejného či přibližného věku, a to navíc s českým doporovodem!

Rodinná škola Debla umožňuje tento pobyt dětem ve věku 12-17 let. Počet míst je omezen, rezervujte si své místo včas!

Cena: 28 290 Kč

Cena zahrnuje:

  • 20 lekcí španělštiny týdně, pondělí - pátek                                                                                                                                    
  • studijní materiály, certifikát o zakončení kurzu
  • ubytování v hostitelské rodině, sdílený pokoj, plná penze
  • vyzvednutí a odvoz na letiště v Malaze
  • doprovodné aktivity a program

Dvoutýdenní skupinový kurz navíc zahrnuje dohled supervizora Alfa Agency po celou dobu kurzu.

Cena nezahrnuje:

  • dopravu Praha (Vídeň) - Málaga (se zpáteční letenkou pomůžeme)
  • kapesné, pojištění

Pro více informací kontaktujte Janču, koordinátorku pro pobyt v Malaze:

Jana Priebojová, M +420 608 658 777 E jana.priebojova@alfa-agency.cz

 

Jana Priebojová

Jana Priebojová
specialista na tento program

+420 777 778 990