Junior kempy na škole DID Deutsch-Institu patří přes léto k vlajkovým programům a  děti tak můžou propojit studium německého jazyka v celé škále dalších mezinárodních studentů o příjemné odpolední programy a víkendové výlety po pokolí. Škola vznikla již v roce 1970 a jejich přístup je tak vysoce profesionální.  Berlín je ideální místo, kam vyrazit za studiem němčiny. Děti si užijí spoustu aktivit a zážitků, zlepší si svoje jazykové dovednosti a poznají toto úžasné město!

Název školy: DID - Kurz pro Juniory

Nejnižší věk studenta: 14

Maximum studentů ve třídě: 15

Průměrně studentů ve třídě: 12

Délka lekce: 45 min

GE levels: A1 - C1

Měna: EUR

Aktuální kurz 1 EUR = 25,05 Kč

Zodpovědná osoba: Pavlína Vlčková, e-mail: brno@alfaagency.cz, telefon: +420 777 778 990


KURZ2 TÝDNY3 TÝDNY4 TÝDNY
Junioři - individuální, letní sezóna - obecná němčina (20 lekcí/týd.)
(ubytování v rezidenci, plná penze, studijní materiály, transfer z letiště)
1 520 EUR
37 574 Kč
2 220 EUR
54 878 Kč
2 920 EUR
72 182 Kč

Ceny zahrnují: daný jazykový kurz, zápisné, ubytování v rezidenci, plnou penzi, studijní materiály, rozřazovací test, odpolední program, certifikát a vyzvednutí na letišti

Nástupní termíny:  jazykové kurzy začínají každé pondělí během letní sezóny

Letní sezóna: 17.6. - 18.8.2018 

Odpolední program: výlety do okolí, sportovní a kulturní aktivity, jednodenní víkendová exkurze

 

Další dostupné programy s ubytováním v rezidenci: Frankfirt. Mnichov, Oberwesel, Hochst im Odenwald.

Kurz spojený s ubytováním v rezidenci je ideální volbou pro ty, kteří chtějí strávit co nejvíce času se svými kamarády a spolužáky. V tomto kompletním balíčku se můžete těšit na odpoledne plné sportovních a kulturních aktivit. Po celou dobu je přítomen místní koordinátor, který má přehled o dětech, dohlíží na ně a zároveň je jim oporou naprosto ve všem. Důležité pro něj vždy je, aby se student cítil jako doma a mohl si tak kromě studia jazyka užít i volné chvíle v cizí zemi. Zároveň tak samozřejmě načerpá spoustu nových místních zvyků a seznámí se mimo to i s kulturou svých mezinárodních spolužáků. Berlín je úžasné město, které všechny láká svojí historií. Toto krásné místo se spoustou památek je opravdu nezapomenutelné.

Proč vyrazit na školu DID do Berlína?

Spousta různých programů, aktivit a zážitků. Taková je škola DID v Berlíně. Budete mít možnost navázat nové a většinu trvalé kontakty s novými kamarády z celého světa, díky ubytování v rezidenci s ostatními studenty. Čekají na vás různé odpolední aktivity, sport a společenské výlety. Je zde nespočet možností, jak se zdokonalit v německém jazyce v několika úrovních.

Neexistuje lepší místo, kde se učit němčinu, než právě v Berlíně. Je to velká světová metropole, takže zde budete mít šanci poznat lidi z celého světa. Z rezidence, kde budete ubytovaní se do centra hlavního dění dostanete pohodlně pěšky maximálně za 15 minut. Pokud budete chtít cestovat po Berlíně - není to žádný problém, přímo vedle rezidence máte vlakové nádraží a budete se moci dostat naprosto kamkoliv.

Program kurzu si můžete prohlédnout zde 

 

 

alfa_agency_did_berlin

Pavlína Vlčková

Pavlína Vlčková
specialista na tento program

+420 777 778 990