International House je ověřená a kvalitní síť jazykových škol, která patří mezi naše nejoblíbenější! V roce 2017 otevřela v Austrálii další pobočku, a to v Darwinu. Můžete se proto těšit na novou budovu s veškerým moderním vybavením, a to navíc přímo v samotném centru Darwinu. Northern Territory je také ideálním místem pro poznávání té pravé Austrálie!

Název školy: International House

Národnostní složení: Asie 41%, Evropa 21%, Latinská Amerika 33%, Blízký Východ 5%

Nejnižší věk studenta: 16

Maximum studentů ve třídě: 18

Průměrně studentů ve třídě: 8

Délka lekce: 45-60

GE levels: 5

Měna: AUD

Aktuální kurz 1 AUD = 16,61 KčInternational House je jedna z nejstarších sítí jazykových škol na světě s více než 150 pobočkami na celém světě. Zázemí této sítě zaručuje vysokou kvalitu kurzů a moderní vybavení, které splňuje veškeré požadavky 21. století.

International House v Darwinu získal v roce 2017 novou budovu, čímž se pohodlí a kvalita zázemí pro studenty mnohonásobně zvýšila. Škola má tak budovu čistě pro sebe, a studenty proto nikdo a nic při výuce neruší. Nové sídlo školy má velmi výhodnou polohu v samotném centru Darwinu.

Darwin je ideálním místem pro objevování té pravé Austrálie. Pokud se chcete dozvědět více o původních obyvatelích Austrálie, Aborigincích, tak právě Northern Territory je ideální volbou! Více než čtvrtinu populace v Northern Territory tvoří právě Aboriginci, což je mnohonásobě více než v jakékoliv jiné části Austrálie. Během roku máte mnoho jedinečných příležitostí navštívit tradiční aboriginské slavnosti a zažít tak staroaustralskou atmosféru.

Během pobytu v Darwinu určitě využijte jedinečnou příležitost navštívit Národní park Kakadu, který je zapsán na seznamu Světového dědictví UNESCO. Tento park je unikatní nejen svojí jedinečně bohatou faunou a flórou, ale také svými archeologickými nálezy o původním obyvatelstvu Austrálie.

Darwin je velmi přátelské a studentské město, kde narazíte na kavárnu či restauraci na každém rohu, proto i situace na pracovním trhu je velmi příznivá.

"Welcome to the world of English" - toto motto jednoduše a stručně shrnuje filozofii jazykové školy International House.

Náš tip

Velkou výhodou sítě jazykových škol je flexibilita v rámci kurzů a možnost měnit v průběhu kurzu destinace. Můžete proto strávit australské léto v Sydney a v zimě se následně přesunout na sever do Darwinu, kde jsou teploty příznivé po celý rok. 

Jiné školy ve stejné destinaci

Poslední navštívené školy