Francouzština je jazykem romantiků a k ní rozhodně patří proslulá Paříž! Získejete ze svého pobytu maximum z francouzské kultury a vydejte se do jedné z mezinárodních škol Sprachcaffe sídlící v hlavním městě Francie. Budete okouzleni tímto městem plného světla, kouzelnými uličkami, úchvatnou architekturou a hlavně pravou francouzskou atmosférou!

Název školy: Sprachcaffe - Individuální kurz pro juniory

Nejnižší věk studenta: 14

Maximum studentů ve třídě: 15

Průměrně studentů ve třídě: 12

Délka lekce: 45

GE levels: 4

Měna: EUR

Aktuální kurz 1 EUR = 25,05 Kč

Zodpovědná osoba: Jana Priebojová, e-mail: brno@alfaagency.cz, telefon: +420 777 778 990


KURZ2 TÝDNY
3 TÝDNY
4 TÝDNY
Junioři - individuální, letní sezóna, obecná francouzština (20 lekcí/týd.)
(20 lekcí/týden, hostitelská rodina, plná penze)
780 EUR
19 282 Kč
1 465 EUR
36 215 Kč
2 150 EUR
53 148 Kč

Cena zahrnuje: 20 lekcí francouzštiny týdně, transfer z a na letiště (letiště Charles de Gaulle nebo Orly 9.00-17.00), ubytování ve sdíleném pokoji v hostitelské rodině, plnou penzi, volnočasový program, dohled a asistence školeného perosnálu

Další možné poplatky: intenzivní volnočasový program za 50 EUR/týden, asistence při vyzvednutí aerolinek 150 EUR/1 cesta

Nástupní termíny: každé pondělí

Hlavní sezóna:  od 25.6. do 20.8.2017

 

Sprachcaffe je škola se 30ti-letou tradicí, která vyučuje dohromady 7 jazyků v 29 různých destinacích. Škola zaručuje kvalitní lektory, kteří jsou vždy přátelští a ochotní studentům poradit. Má vlastní rozřazovací test, aby studenti vždy docházeli do tříd, které jim přesně odpovídají úrovní znalosti jazyka. Jejich kurzy obecné francouzštiny se zaměřují hlavně na zdokonalení základních jazykových dovedností- psaní, čtení, mluvení a gramatika.

Sprachcaffe nabízí mladším studentům se zájmem o francouzštinu dvě destinace- Paříž a Nice. Obě místa jsou známými francouzskými středisky a mají co nabídnout.

Paříž jistě není třeba představovat- francouzská i světová metropole, která svou krásou a kouzlem láká každoročně miliony lidí z celého světa. V Paříži je škola umístěna v centru v oblasti Cours Rougemont. Díky své poloze ve středu historického, kulturního a ekonomického centra je v pěší vzdálenosti od řady muzeí, restaurací a kaváren. 

Během svého pobytu budete ubytovaní u hostitelské rodině, která bude vzdálená do 30 minut hromadnou dopravou od školy. Snídaně a večeře bude probíhat právě s rodinou, díky níž tak poznáte francouzské stravovací návyky a ochutnáte třeba i pravé francouzské palačinky.

I na volný čas je škola velmi dobře připravena, užijte si spoustu zábavy a poznáte ta nejlákavější místa jako Eiffelovu věž, katedrálu Notre Dame či proslulý Louvre.

Jana Priebojová

Jana Priebojová
specialista na tento program

+420 777 778 990