Škola Sprachcaffe je škola s 30 letou tradicí, která je populární destinace zvláště pro mladé studenty. Nabízejí zábavný program pro juniory, který kombinuje výuku angličtiny s tím nejlepším z Brightonu. Kurzy pro mladší studenty zahrnují kromě lekcí obecné angličtiny i aktivity a společenský program, v ceně je zároveň i ubytování a strava. Škola se postará o studenta od začátku jeho pobytu až do konce.

Název školy: Sprachcaffe - individuální kurzy pro juniory

Nejnižší věk studenta: 14

Maximum studentů ve třídě: 15

Průměrně studentů ve třídě: 12

Délka lekce: 45 min.

GE levels: A1 - C1

Měna: GBP

Aktuální kurz 1 GBP = 29,86 Kč

Zodpovědná osoba: Pavlína Vlčková, e-mail: brno@alfaagency.cz, telefon: +420 777 778 990


KURZ2 týdny
Nízká sezóna
Junior kurz individuální (20 lekcí týdně, sdílené ubytování, plná penze, aktivity, místní koordinátor)1 GBP
29 Kč
Junior kurz individuální (20 lekcí týdně, hostitelská rodina, plná penze, aktivity, místní koordinátor)1 GBP
29 Kč
Vysoká sezóna (30.6. - 1.9.19)
Junior kurz individuální (20 lekcí týdně, sdílené ubytování, plná penze, aktivity, místní koordinátor)1 GBP
29 Kč
Junior kurz individuální (20 lekcí týdně, hostitelská rodina, plná penze, aktivity, místní koordinátor)1 GBP
29 Kč

Výše uvedené ceny závisí na kapacitě školy a ubytování. Prosím ověřte si aktuální nabídku a termíny se zástupcem Alfa Agency.

 

Cena zahrnuje: 15 vyučovacích hodin týdně, pondělí - pátek (20 lekcí, 1 lekce - 45 min), studijní materiály, rozřazovací test, certifikát o zakončení kurzu, ubytování v hostitelské rodině/rezidenci, plná penze, odpolední program - výlety do okolí, sportovní a kulturní aktivity, víkendová exkurze,vyzvednutí na letišti v Londýně (Gatwick nebo Heathrow v čase 9-19 hod)

Další možné poplatky: možnost intenzivního kurzu (30 lekcí/týden) za příplatek 70 GBP za týden, intenzivní volnočasový program za 50 GBP/týden

Nástupní termíny: každé pondělí

Vysoká sezóna: 30.6. - 1.9.

 

 

Sprachcaffe je škola se 30ti-letou tradicí, která vyučuje dohromady 7 jazyků v 29 různých destinacích. Škola zaručuje kvalitní lektory, kteří jsou vždy přátelští a ochotní studentům poradit. Má vlastní rozřazovací test, aby studenti vždy docházeli do tříd, které jim přesně odpovídají úrovní znalosti jazyka. Jejich kurzy obecné angličtiny se zaměřují hlavně na zdokonalení základních jazykových dovedností- psaní, čtení, mluvení a gramatika.

Juniorské kurzy jsou koncipovány tak, aby se o mladší studenty komplexně postarali. Škola se snaží zajistit, že budou pod stálým dohledem, a že bude zaručena jejich bezpečnost, zatímco se zdokonalí v jazyce svůj čas se Sprachcaffe si maximálně užijí. Juniorské kurzy jsou proto naceněny již jako balíček, který obsahuje zpáteční transfer z letiště, ubytování a stravu, společenský program, dohled profesionálů a samozřejmě kurz angličtiny v rozsahu 20 lekcí týdně. 

Brighton je pro juniory skvělá destinace, která má hodně co nabídnout. "Londýn u moře" spojuje kouzelný charakter Anglie s příjemnou atmosférou přímořského letoviska. Je to jedno z nejpopulárnějších míst ve Velké Británii a i samotní Britové sem rádi houfně jezdí trávit svůj volný čas. Hlavně v létě má město co nabídnout- od festivalů až po trhy. Nikdo se tu nemůže nudit.

 

Jiné školy ve stejné destinaci

Poslední navštívené školy

Pavlína Vlčková

Pavlína Vlčková
specialista na tento program

+420 777 778 990