Seznam nabízených jazykových kurzů podle města

Clubclass Residential Language School, St. Julian's

Clubclass je menší nezávislá škola, která byla založena v roce 1999. Škola působí kromě Malty také přímo v Londýně. Svými moderními dává prostor pro vytvoření výborné atmosféry pro výuku anglického jazyka. Motto školy je kvalitní výuka angličtiny s přátelským přístupem lektorů a zábavným stylem výuky. Škola je umístěna přímo v centru oblasti Swiegi v St. Julian's.

 

Přejít na podrobné informace o Clubclass Residential Language SchoolSprachcaffe, St. Julian's

Sprachcaffe vám nabízí studium v jedné z nejkrásnějších škol na Maltě. Škola byla vybudována jako komplex prostorných pískovcových budov, které nesou prvky řecké architektury. Sprachcaffe Malta se nachází v klidné části St. Julian's Bay, kousek od rušného St. Julian‘s. Kampus školy je unikátní v tom, že nabízí studentům  vše v jednom komplexu, včetně velkého bazénu a diskotéky s barem. Malta je krásná středomořeská země, kde pro Vás bude studium nezapomenutelným zážitkem!

Přejít na podrobné informace o SprachcaffeSprachcaffe - Kurz pro Juniory, St. Julian's

Letní jazykový kurz na Maltě je ideálním vyplněním volného času, kdy se studenti nejen zdokonalí v anglickém jazyce, ale seznámí se také s kulturou dané země a díky spoustě dalších mezinárodních studentů prožije nezapomenutelné léto! Komplex školy St. Julian´s se skládá z velkého množství učeben, školní rezidence, volejbalového hřiště, restaurace a zahrad. Největším lákadlem je však velký plavecký bazén! Malta je krásná středomořeská země, kde pro Vás bude studium nezapomenutelným zážitkem! 

Přejít na podrobné informace o Sprachcaffe - Kurz pro JunioryETI - Executive Training Institute, St. Julian's

ETI - Executive Training Institute Malta je špičková jazyková škola, která se specializuje na kruzy pro manažery a učitele angličtiny. Její perfektní lokalita v srdci města St. Julian's v blízkosti obchůdků, kaváren a všeho dění nabízí spojení kvalitní výuky pro náročné klienty spolu s dovolenkovým odpočinkem! 

Přejít na podrobné informace o ETI - Executive Training InstituteInternational House, St. Julian's

International House je menší škola nacházející se v klidné části ostrova St. Julian´s, přesto je to do centra St. Julian´s pouze 5 minut pěšky. Díky mnohaletým zkušenostem a mezinárodně kvalifikovaným učitelům studentům poskytuje zcela individuální přístup šitý přímo na míru. Navíc vám jako speciální bonus bude ke každému kurzu poskytnuta jedna individuální hodina zdarma. Pro příjemné studijní prostředí můžete využít i útulnou venkovní zahrádku či střešní terasu. 

Přejít na podrobné informace o International HouseEC English, St. Julian's

Jazyková škola EC English situovaná v okouzlujícím turistickém resortu v části St. Julian´s v blízké vzdálenosti od místního zálivu. Tradice školy se rozběhla již v roce 1991 a je ideální volbou pro dospělé studenty, kteří chtějí svou výuku maximálně zacílit na praktické využití jazyka či se zdokonalit v Business English. Zároveň si můžete maximálně užít veškeré zábavy díky lokalitě kousek od centra dění denního i nočního života na Maltě! K odpočinku či studiu určitě využijte luxusní terasu přímo na vrcholu výškové budovy s nádherným výhledem po okolí.

Přejít na podrobné informace o EC EnglishAtlas Malta - Kurz pro Juniory, St. Julian's

Jazyková škola Atlas nabízí i rezidenční kurzy na Maltě. Studovat budete v St. Julian's a ubytování budete mít v části San Gwann. Nemusíte se bát cestování, škola vám odvoz do školy a zpět do ubytování zařídí. 

Přejít na podrobné informace o Atlas Malta - Kurz pro Juniory