F+U Academy of Languages je jedna z největších jazykových škol v Německu. Jejich pobočka v Heidelbergu zve studenty do jednoho z kulturních center Německa, do města nejstarší univerzity v zemi. F+U Academy se 70 třídami, každoročně studenty ze 100 různých zemí a mezinárodním testovacím centrem jazyků nabízí úplně vše co si můžete pro své studium přát.

Název školy: F+U Academy Heidelberg - kurz pro juniory

Národnostní složení: Španělsko 11%, Rusko 7%, Itálie 7%, Japonsko 7%, Tunisko 7%, Čína 5=, USA%, Turecko 4%, Israel 4%, Mexiko 4%, Francie 3%

Nejnižší věk studenta: 13

Maximum studentů ve třídě: 10

Průměrně studentů ve třídě: 6

Délka lekce: 45 min.

GE levels: A1 - B1

Měna: EUR

Aktuální kurz 1 EUR = 25,05 Kč

Zodpovědná osoba: Pavlína Vlčková, e-mail: brno@alfaagency.cz, telefon: +420 777 778 990


Kurz2 týdny3 týdny
Individuální pobyt (20 lekcí/týden)
Host. rodina, sdílený pokoj, polopenze
1 335 EUR
33 001 Kč
1 925 EUR
47 586 Kč

Ceny zahrnují: 20 lekcí němčiny týdně, ubytování v hostitelské rodině, polopenze v týdnu, plná penze o víkendu, volnočasový program

Ostatní možné příplatky: doprovod studenta na cestě do školy, prodloužený pobyt ve škole po vyučování s dohledem 

Nástupní termíny: každé pondělí v průběhu  2.7. - 3.1.8.2018

Další možnosti pobytu: studenti od věku 16+ můžou absolvovat kurz pro dospělé (cena za 2 týdny od 1065 EUR) - detaily na vyžádní v kanceláři. 

F+U Academy of Languages je v současné době největší jazyková škola v Německu, která má hlavní sídla v Berlíně a Heidelbergu. Každoročně se v ní učí jazyk kolem 10 000 studentů z více než 100 zemí světa. Kromě němčiny vyučuje škola i angličtinu a je zároveň akreditovaným centrem pro mnohé mezinárodní jazykové zkoušky. Škola kromě letních programů speciálně pro mladé studenty nabízí velkou škálu kurzů- od specializované jazykové přípravy pro studium na univerzitě v Německu až po večerní kurzy. 

Heidelberg v minulosti uchvátil mnoho umělců, spisovatelů, básníků a vědců. Je to jedno z nejkrásnějších míst Německa a studentům má mnoho co nabídnout. Toto krásné město na řece Neckar se pyšní mimo jiné světoznámou zříceninou impozantního hradu. Škola v průběhu kurzu vezme mladé studenty na mnohá krásná místa Heidelbergu a okolí- vyjížďka lodí po řece Neckar nebo grilování na jejím, břehu, jedinečná muzea Heidelbergu nebo třeba místní ZOO.

Junioři se tady nejen naučí německý jazyk, ale také se seznámí s německou kulturou a místním prostředím. F+U Academy je velmi kvalitní škola, která má propracovanou metodiku výuky a s německou přísností dbá na kvalitu. 

Pavlína Vlčková

Pavlína Vlčková
specialista na tento program

+420 777 778 990