Máte- lid doma nadšence do angličtiny a zároveň se věnuje tenisu či jezdectví, spojení jazykové kurzu se sportem je ideální volba. Škola Britsh Study Centre s kampusem Wycliffe College vám nabídne perfektní jazykové zázemí a třikrát týdně se děti mohou zdokonalovat i v jejich aktivních koníčcích. Velkou výhodou je pak ubytování na kampusu přímo v rámci prostředí školy a děti talk poznají pravou atmosféru britské střední školy. 

Název školy: British Study centre - Juniorský a rodinný pobyt

Nejnižší věk studenta: 8

Maximum studentů ve třídě: 15

Průměrně studentů ve třídě: 12

Délka lekce: 45 min.

GE levels: 6

Měna: GBP

Aktuální kurz 1 GBP = 29.87 Kč

Zodpovědná osoba: Jana Richterová, e-mail: brno@alfa-agency.cz, telefon: +420 777 778 990 

Kurzy pro studenty ve věku 7 - 17 let probíhají v červenci a srpnu. Pro konkrétní nabídku nás kontaktujte. 

Škola:                                                                                                                                                                                   

Wycliffe Colege se nachází v malém městečku Stonehouse v Gloucestershire, areál této střední školy je obklopen krásnou a poklidnou krajinou. Individuální jazykový pobyt nebo rodinná dovolená v Británii s výukou jazyka a sportem je báječným zpestřením pro všechny. Nadstandardně vybavený kampus střední školy v menším městečku Stonehouse vám po ranní výuce nabídne třeba vyhřívaný vnitřní bazén, tenisové kurty nebo se zaměřte na divadelní scénu a zkuste si zahrát anglické divadlo! 

Sportovní kurzy:

Tři odpoledne v týdnu se děti mohou věnovat svému aktivnímu koníčku, ať už tenisu nebo jezdectví na koni, a to ve všech jeho úrovních a pod dohledem profesionálních trenérů. V rámci tenisu se můžete těšit na fantastické tenisové kurty přímo v areálu školy a při hodinách na koni se můžete těšit na jízdu v nádherných kopcích Cotswold Hills.

Ubytování: 

Škola má k dispozici dva typy rezidence, pro rodinné pohodlí jsou děti ubytované společně s ostatními kamarády v jedné rezidenci s využitím veškerého programu. Rodiče budou bydlet v rezidenci druhé, ve vlastních pokojích. V rámci programu je veškerá strava všech členů zajištěna v budově školy. 

Aktivity:

Sportovní vyžití, společenské a venkovní hry, barbecue, diskotéka, kvízový večer, fashion show.

Exkurze:

Návštěva Stroud, Oxford, Bristol, Cheltenham, Stratford-upon-Avon.

Pro lepší představu se podívejte na ukázku celodenního programu.

 

 

 

Jana Richterová

Jana Richterová
specialista na tento program

+420 777 778 990