Australian Business School je mladá a inovativní škola, která si od svého založení v roce 2010 získala širokou základnu mezinárodních i místních studentů. Tato škola je ideální pro ty, kteří se zabývají o oblast Business and Management, IT a Digital Media, Aged care a obecné kurzy anglického jazyka. Škola se navíc nachází v samotném centru Brisbane, které patří mezi TOP 50 nejlepších studentských měst na světě.

Název školy: Australian Business School

Národnostní složení: Evropa 23%, Asie 23%, Brazílie 22%, Afrika 6%, Austrálie 9%

Nejnižší věk studenta: 0

Maximum studentů ve třídě: 25

Průměrně studentů ve třídě: 20

Měna: AUD

Aktuální kurz 1 AUD = 15.45 KčPROMOTION: Kurzy angličtiny od 200 AUD/týden a odborné kurzy Business od 1300AUD/ 3 měsíce. Platí pro zápisy do 31. prosince 2017!!!

Australian Business School (ABS) patří mezi nejmladší školy v Queenslandu, založena byla v roce 2010, ale za dobu svého působení si získala širokou základnu mezinárodních a místních studentů. Svým zaměřením nabízí studentům kurzy v oblastech Business and Management, IT and Digital Media a Aged Care.

Aby byla nabídka školy kompletní a co nejvíce student-friendly, tak byla v roce 2014 založena její mladší sestra - Australian English Language School, kde mohou studenti vybírat z kurzů obecné angličtiny a přípravných kurzů na jazykové zkoušky IELTS. Pro studenty to znamená, že na začátku studia mohou nejdříve zlepšit svoje znalosti angličtiny, tak aby následně mohli bez problémů studovat odborný kurz. To vše bez nutnosti složitě měnit školu, poznávat nové prostředí a personál. Z kurzů angličtiny lze vybírat z General English, Advanced IELTS Preparation, Professional Business English, Certificate in Spoken and Written English.

Z odborných kurzů je v nabídce např. Business, Entrepreneurship and Management; Information Technology and Digital Media; Aged Care and Community; Certificate in Services.

Cílem školy je, aby se studenti cítili dobře, jedině tak se mohou plně soustředit na výuku. K tomu napomáhá nové a moderní vybavení školy a malé skupinky, které přinášejí větší pocit kolektivu a sounáležitosti. Výhodou je velká flexibilita při tvorbě rozvrhu, můžete si ho sestavit tak, aby nejvíce vyhovoval vašim časovým možnostem.

To vše v nádherném Brisbane, které patří mezi TOP 50 nejlepších studentských měst na světě. A čím je Brisbane tak návýkové? Jedná se o velmi přátelské a multikulturní město, kde jsou životní náklady v porovnání s ostatními světovými metropolemi stále poměrně nízké. Australian Business School se nachází v samotném centru města v docházkové vzdálenosti od Queen Street Mall, Central train station. Volné chvilky a přestávky tak můžete strávit na sluníčku u Brisbane River.