Škola Sprachcaffe je škola s třicetiletou tradicí, která je populární destinace zvláště pro mladé studenty. Nabízejí zábavný program pro juniory, který kombinuje výuku francouzštiny se zážitky a poznáním Francie. Kurzy pro mladší studenty zahrnují kromě lekcí francouzštiny i aktivity a společenský program, v ceně je zároveň i ubytování a strava. Škola se postará o studenta od začátku jeho pobytu až do konce.

Název školy: Sprachcaffe Nice - Kurz pro Juniory

Národnostní složení: 19% Německo, 14% Nizozemsko, 11% Velká Británie, 11% Itálie, 6% Španělsko

Nejnižší věk studenta: 14

Maximum studentů ve třídě: 15

Průměrně studentů ve třídě: 12

Délka lekce: 45 min.

GE levels: 7

Měna: EUR

Aktuální kurz 1 EUR = 24.72 Kč

Zodpovědná osoba: Jana Richterová, e-mail: brno@alfa-agency.cz, telefon: +420 777 778 990


KURZ1 týden2 týdny3 týdny
Letní juniorský pobyt (13 - 21 let)
Výuka, ubytování v rezidenci, plná penze, aktivity
1 140 EUR
28 181 Kč
2 280 EUR
56 362 Kč
3 420 EUR
84 542 Kč

Kurzy probíhají v červenci a srpnu, pro více informací nás kontaktujte. 

 

 

Sprachcaffe je škola se 30ti-letou tradicí, která vyučuje dohromady 7 jazyků v 29 různých destinacích. Škola zaručuje kvalitní lektory, kteří jsou vždy přátelští a ochotní studentům poradit. Má vlastní rozřazovací test, aby studenti vždy docházeli do tříd, které jim přesně odpovídají úrovní znalosti jazyka. Jejich kurzy obecné francouzštiny se zaměřují hlavně na zdokonalení základních jazykových dovedností- psaní, čtení, mluvení a gramatika.

Juniorské kurzy jsou koncipovány tak, aby se o mladší studenty komplexně postarali. Škola se snaží zajistit, že budou pod stálým dohledem, a že bude zaručena jejich bezpečnost, zatímco se zdokonalí v jazyce a svůj čas se Sprachcaffe si maximálně užijí. Juniorské kurzy jsou proto naceněny již jako balíček, který obsahuje zpáteční transfer z letiště, ubytování a stravu, společenský program, dohled profesionálů a samozřejmě jazykový kurz v rozsahu 20 lekcí týdně. 

 

Na léto nás všechny láká pláž a mořské pobřeží. To spolu s francouzskou elegancí a spoustou míst k navštívení nabízí Nice.  Sprachcaffe zde sídlí kousek od moře i slavné Promenades des Anglais. Rezidence, kde studenti bydlí, se nachází asi 20 minut chůze od školy a stejně tak daleko od pláže.

Jana Richterová

Jana Richterová
specialista na tento program

+420 777 778 990