¿Hablas español? ¿No? ¡Venga a España! Sluníčko, pláže, salsa, fotbal a hlavně dobrodružství s nekonečnou zábavou - to vše najdete v oslnivé Barceloně na každém rohu! Kde jinde se učit španělštinu, než v tomto rozmanitém městě kloubícím koupání v moři i šplhání do hor. Ve škole Sprachcaffe jsou zaručeny hodiny plné smíchu díky charismatickým španělským lektorům. Objevte nepředvídatelná architektonická díla Antonia Gaudího a dejte si večer pravou paellu. Užijte si kavárenské kultury nebo vyražte na nákupy na dynamické náměstí Plaza Catalunya. 

Název školy: Sprachcaffe - Kurz pro Juniory

Národnostní složení: Německo, Polsko, USA, Vietnam, Korea, Velká Británie, Rakousko, Rusko

Nejnižší věk studenta: 14

Maximum studentů ve třídě: 15

Průměrně studentů ve třídě: 13

Délka lekce: 45 min.

GE levels: 6

Měna: EUR

Aktuální kurz 1 EUR = 25.75 Kč


KURZ2 TÝDNY
3 TÝDNY
Junioři- individuální, letní sezóna, obecná španělština
(20 lekcí/týd), hostitelská rodina, plná penze
1 070 EUR
27 553 Kč
1 555 EUR
40 041 Kč
Junioři- individuální, letní sezóna, obecná španělština
(20 lekcí/týd), rezidence, plná penze
1 310 EUR
33 733 Kč
1 915 EUR
49 311 Kč

Cena zahrnuje: jazykový kurz, studijní materiály, ubytování v hostitelské rodině nebo rezidenci, plnou penzi, 24 hodin supervizi, rozřazovací test, certifikát o zakončení kurzu, aktivity a exkurze, letištní transfer (přílet v neděli, odlet v sobotu)

Cena nezahrnuje: dopravu, kapesné, pojištění

Ostatní možné příplatky: Intenzivní kurz (30 lekcí/t.) - 30 EUR/týden, Intenzivní volnočasový program - 60 EUR/týden

Nástupní termíny: každou neděli v letní sezónu od 25.6. do 20.8.2017

 

Pro studium v jiných termínech je pro studenty starší 16 let možné navštěvovat již školu pro dospělé, více informací poskytneme na vyžádání.

 

 

Vítejte v Barceloně! Chcete se naučit druhý nejvíce používaný jazyk na světě? Vydejte se do víru charismatického velkoměsta na Costa Bravu!
Kromě dopoledního kurzu poznáte pravé vášnivé Španělsko na prosluněných plážích a rozmanitoá kultura na vás koukne na každém rohu. Těšte se také na spoustu dobrého jídla, historické uličky gotické části nebo se vydejte pohlédnout na pobřeží z monumentálního Motjuicu. Učte se španělsky přirozeně a spontánně, se školou Sprachcaffe to jde jedna radost!

Kromě dopolední výuky na vás čeká bohatý program a objevíte tak Španělsko v celé své kráse. Pro lepší představu se nechte inspirovat ukázkou programu pro volný čas.

Teď už nemusíte o Španělsku jen snít, díky Sprachcaffe získáte více než jste vůbec mysleli ! Pro teenagera jsou možnosti nekonečné, zábava je zaručena, tak se vydejet do této krásné země u vy - budete mít nezapomenutelný zážitek, co vám změní život.

V Barceloně zábava nikdy nekončí, akční dny se závěrem při západu slunce je zaručeným tipem, proč vyrazit už letos.

Vzhůru do oblak za slunnou Barcelonou!