Rádi cestujete a poznáváte nové země? Proč nespojit cestování s pracovním pobytem! Je tu velká příležitost se vydat do vzdálené a exotické země, poznat úplně jiný svět a kulturu a přitom se stát alespoň na nějaký čas její součástí. Vyberte si z různých nabídek na pracovní stáž. Poznejte spoustu nových kamarádů a lidí z různých částí světa. Je tu pro vás výborná příležitost obohatit si své cestovatelské a životní zkušenosti, které se Vám budou hodit v budoucím profesním životě. Navíc si prohloubíte své znalosti španělštiny. Neváhejte a vydejte se s námi do tajemné říše Inků, kde do teď žijí neprobádané civilizace a kde se nachází jeden ze sedmi divů světa. Peru na už na Vás čeká!Internship v Peru

Jste dobrodružné povahy, rádi objevujete  neznámé dálky, poznáváte nové lidi a učíte se španělsky? V tom případě pracovní stáž neboli Internship v Peru je právě pro Vás výbornou příležitostí zúčastnit se tohoto velkého, jihoamerického dobrodružství. Na jednu stranu si prohloubíte své dosavadní zkušenosti, a na druhé straně s naučíte spoustu nových věcí. Poznáte pracovní prostředí v jiné exotické zemi, seznámíte se s naprosto odlišnou kulturou a navíc během svého pobytu v Peru můžete navštívit jedny z největších světových památek a přírodních krás. Především si také zlepšíte své jazykové znalosti a získáte nevšední průpravu nejen na své budoucí povolání, ale i do života samotného. 

Pracovní stáž je možné absolvovat v těchto oblastech:

  • Teaching
  • Health
  • Social programmes
  • Psychology

Stáž je většinou neplacená.

V rámci poplatku je zahrnut transfer z Limy do Chiclayo, ubytování a strava většinou zahrnuto není.

Podmínky programu:

  • podání přihlášky a vyřízení veškeré administrativy s tím spojené
  • test ve španělském jazyce
  • absolvování skype interview
  • minimální věk 18 let

 

- doba trvání programu od 4 do 12 týdnů (z toho 1 - 4 týdny jazykový kurz španělštiny)

 

Možnosti ubytování

V rámci pracovní stáže může a nemusí být hrazeno ubytování a strava. V každém případě se nabízí dvě varianty ubytování. První variantou je samostatný pokoj v residencích naší partnerské agentury. Druhá varianta je ubytování v hostitelské rodině. Můžete se tak stát součástí rodiny a být svědkem každodenního života peruánské domácnosti. 

Kde přesně Internship probíhá?

Pracovní stáž je nabízena v rámci města Chiclayo, kde sídlí i naše partnerská agentura. 

Chiclayo se nachází v severní části Peru, v regionu Lambayeque. Je to 5. nejlidnatjší město v zemi. Nachází se pouhých 13km od pobřeží Tichého oceánu a 770km severně od hlavního města Limy. Odtud je zajišťován transfer. Přesto, že město leží v tropickém pásu, počásí má spíše subtropický charakter díky působícím větrům pasátům. Podnebí je během celého roku teplé a suché. 

Město se nachází v turisticky oblíbeném regionu Peru a přezdívá se mu jako Město přátelství nebo Perla severu. Ve městě je mnoho architektonických památek jako katedrála, městský palác, muzea. Dále je zde také zábavný park.