Study & Work Austrálie je program, který umožňuje vyzkoušet si život u protinožců. Austrálie nabízí zahraničním studentům kvalitní vzdělávání na vysoké úrovni. Jako držitelé studentských víz můžete během studia legálně pracovat na poloviční úvazek během školy, a na plný úvazek během prázdnin.

Zodpovědná osoba: Pavlina Vlckova, e-mail: brno@alfaagency.cz, telefon: +420 777 778 990Austrálie je úžasnou zemí kontrastů, což je do jisté míry dáno její obrovskou rozlohou. Nenavštívit ji znamená být ochuzen o jeden rozměr v životě lidském. Tím rozměrem rozumějte nikoli pouze neskonalé krásy přírodní, nýbrž i originální životní fantazii samotných "ozzies" - Australanů.

Austrálie nabízí studentům kvalitní vzdělání. Australský vzdělávací systém je však poněkud odlišný od toho našeho, a proto bude dobré se s ním alespoň rámcově seznámit. Orientace v této problematice vám usnadní výběr vhodné školy a kurzu. Pro získání studenstských víz s pracovním povolením můžete vybírat z jazykových škol, odborných škol či univerzit.

 

Pro více informací či konkrétní dotazy nás neváhejte kontaktovat!

 

Pavlína Vlčková

Specialista na pracovní programy

E-mail: pavlina.vlckova@alfa-agency.cz

Tel.: +420 511 110 662

Mobil: +420 608 561 888

Pavlina Vlckova

Pavlina Vlckova
specialista na tento program

+420 777 778 990