Přemýšlíte jak strávit super léto a přitom si vydělat? Chcete si zlepšit angličtinu, poznat novou kulturu, navštívit nová místa a zažít spoustu nevšedních zážitků? Pak je tato varianta přímo pro vás ! Během jazykového kurzu můžete využít odborné poradenství odborníků týkající se práce na Maltě. Učitelé vám poradí, jak správně napsat životopis, motivační dopis, poradí vám nejlepší způsob jak si najít práci, předají aktuální tipy a nastíní kompletní proces hledání práce.

Zodpovědná osoba: Jana Priebojová, e-mail: brno@alfaagency.cz, telefon: +420 777 778 990Study & Work na Maltě

Přemýšlíte jak strávit super léto a přitom si vydělat?

Chcete si zlepšit angličtinu, poznat novou kulturu, navštívit nová místa a zažít spoustu nevšedních zážitků?

Pak je tato příležitost právě pro vás! 

Během jazykového kurzu můžete využít odborné poradenství odborníků týkající se práce na Maltě. Učitelé vám poradí, jak správně napsat životopis, motivační dopis, poradí vám nejlepší způsob jak si najít práci, předají aktuální tipy a nastíní kompletní proces hledání práce.

Pokud stále ještě váháte, jestli jet nebo ne, položte si otázku: "Kdy jindy odjet, když ne teď?" 

 

Pro více informací či konkrétní dotazy nás neváhejte kontaktovat!

 

Jana Priebojová

Specialista na pracovní programy

E-mail: jana.priebojova@alfa-agency.cz

Tel.: +420 511 110 662

Mobil: +420 608 658 777

Maltská ekonomika v současné době výrazně roste. Zatím co v roce 2014 rostl HDP o 3,3 %, za celý rok 2015 činil růst maltské ekonomiky 6,3 % HDP a Malta se tak stala podle Ministerstva zahraničních věcí České republiky jednou ze tří nejrychleji rostoucích ekonomik EU. Hlavním sektorem je cestovní ruch a právě z tohoto faktu se odvíjí i nejčastěji nabízené pracovní pozice.

Přes turistickou sezónu, tedy zhruba od května do října, hledají zaměstnavatelé nové pracovní síly především v hotelech, restauracích, kavárnách, obchůdcích apod. Vždy záleží jak na vašich předchozích zkušenostech, tak také na znalosti anglického jazyka a schopnosti komunikovat. Práce se tu ehledá tak, jako jsme zvyklí v České republice, posílám e-mailů s životopisem a motivačním dopisem většinou nestačí. Nejlepším způsobem je osobně za zaměstnavatelem zajít, představit se a předat stručný životopis se základními informacemi.

 

Pracovní povolení

Malta je stejně jako Česká Republika členem Evropské unie, můžeme tedy na ostrově pracovat. Pro zahájení práce je nutné pracovní povolení, které je na Maltě udělováno automaticky, jedná se spíše jen o formalitu.  

S žádostí o pracovní povolení, kde a jakým způsobem si o dokument zažádat, vám opět pomohou odborníci z naší partnerské organizace.

 

Jana Priebojová

Jana Priebojová
specialista na tento program

+420 777 778 990