Zájemci, kteří se rozhodnou studovat na Novém Zélandu mohou využít podobného aranžmá, jako má Austrálie. U vybraného typu studia lze i pracovat. Alfa Agency má s vízovou problematikou bohaté zkušenosti. I vám rádi poradíme s přípravou potřebných dokumentů a následně pro vás vízum kompletně vyřídíme.

Zodpovědná osoba: Pavlina Vlckova, e-mail: brno@alfaagency.cz, telefon: +420 777 778 990Studijně - pracovní pobyty na Novém Zélandu jsou velmi populární. Program Study & Work  umožňuje mladým lidem spojit studium a práci a poznat krásy Nového Zélandu. Každý zájemce, ketrý studuje na Novém Zélandu déle než 14 týdnů si může zažádat o studentská víza, součástí studentských víz je i pracovní povolení. Pro zažádání o tento typ víz s pracovním povolením můžete vybírat třeba z jazykových škol na Novém Zélandu.

Alfa Agency má s vízovou problematikou bohaté zkušenosti. I vám rádi poradíme s přípravou potřebných dokumentů a následně pro vás vízum kompletně vyřídíme.

Podmínky žádosti o studentské vízum:

I když imigrační úřady podmínky pro udělení víz pravidelně přehodnocují a upravují, podstata žádosti zůstává již několik let stejná. Žadatel musí vždy ambasádě dokázat, že:
- jeho hlavním cílem návštěvy je studium,
- má pevné zázemí v ČR/SR,
- disponuje dostatkem finančních prostředků na studium a životní náklady.

Podrobné informace o studentských vízech a aktuální výši vízového poplatku získáte v našich kancelářích.

Nevíš jak na to? Od toho tu jsme a rádi ti poradíme.  Stačí napsat, zavolat - poradíme ti s výběrem města, školy, vytvoříme pro tebe studijní plán, zařídíme víza, letenku ...

Pro více informací či konkrétní dotazy nás neváhejte kontaktovat!

Pavlína Vlčková, Specialista na pracovní programy

E-mail: pavlina.vlckova@alfa-agency.cz

Tel.: +420 511 110 662

Mobil: +420 608 561 888

Pavlina Vlckova

Pavlina Vlckova
specialista na tento program

+420 777 778 990