Toužili jste někdy udělat nějaký dobrý skutek? Pomoci někomu, kdo bude za pomoc nesmírně vděčný? Máte velké srdce a chcete se o něj podělit? Navíc pokud máte rádi dobrodružství, rádi poznáváte nové kraje a lidi, a navíc se rádi naučíte novým věcem, je tu pro Vás skvělá příležitost. Vydejte se s námi na Volunteer program do vzdáleného Peru. Prohloubíte si své znalosti španělštiny,strávíte nějaký čas v této daleké zemi a odvezete si neocenitelné zkušenosti a zážitky. Můžete vybírat s několika možností a zúčastnit se tohoto dobrovolnického programu v zemi Inků, velehor, deštného pralesu a vstřícných lidí.Volunteer Program - Peru

Máte rádi dobrodružství? Učíte se španělsky? Rádi byste udělali něco velkého, co může některým lidem změnit život? Tak už neváhejte a jeďte s námi do dalekého Peru, kde se můžete zúčastnit dobrovolnického programu, který vznikl na základě různých úmluv neziskových organizací. Mimo jiné si také prohloubíte jazykové znalosti, poznáte novou kulturu a získáte nenahraditlené zkušenosti do života.

Momentálně se nabízí několik oblastí, ve kterých je možné se jako dobrovolník zúčastnit:

  • Sociální pracovnice s dětmi
  • Sociální pracovnice s dospělými
  • Výuka
  • Ochrana přírody 

- v rámci poplatku za program je zahrnuto ubytování a strava

- doba trvání je 2 - 4 týdny

- program probíhá v lokalitě města Chiclayo

- možnost zúčastnit se výletů organizovaných partnerskou agenturou (poznávací výlety, pláže, trekking, víkendové výlety)

V rámci pracovní stáže může a nemusí být hrazeno ubytování a strava. V každém případě se nabízí dvě varianty ubytování. První variantou je samostatný pokoj v residencích partnerské agentury z Peru. Druhá varianta je ubytování v hostitelské rodině, kde můžete poznat na vlastní kůži, jak lidé žijí v domácnostech v této zemi. Domov hostitelské rodiny se nachází v bezpečné čtvrti měst Chiclayo.

Kde přesně program probíhá?

Dobrovolnický program je uskutečněn v rámci města Chiclayo, kde sídlí i naše partnerská agentura. 

Chiclayo se nachází v severní části Peru, v regionu Lambayeque. Je to 5. nejlidnatjší město v zemi. Nachází se pouhých 13km od pobřeží Tichého oceánu a 770km severně od hlavního města Limy. Odtud je zajišťován transfer. Přesto, že město leží v tropickém pásu, počásí má spíše subtropický charakter díky působícím větrům pasátům. Podnebí je během celého roku teplé a suché. 

Město se nachází v turisticky oblíbeném regionu Peru a přezdívá se mu jako Město přátelství nebo Perla severu. Ve městě je mnoho architektonických památek jako katedrála, městský palác, muzea. Dále je zde zábavný park.

Obecné informace

Jiné školy ve stejné destinaci