Seznam nabízených jazykových kurzů podle města

Kaplan International English, San Diego

Kaplan International Colleges zaručuje kvalitu svých služeb více jak 35letými zkušenostmi. Škola nabízí širokou škálu kurzů od úplných začátečníků po pokročilé. V případě USA si můžete vybrat hned z několika destinací, kam byste se chtěli podívat, a spojit tak studium s poznávací cestou či pobytem u moře. Budova školy se nachází v centru města  a má k dispozici nádhernou venkovní terasu. San Diego má příjemné přímořské podnebí a nachází se zde množství pláží. S průměrnou teplotou 18 °C patří k nejteplejším destinacím.

Přejít na podrobné informace o Kaplan International EnglishKaplan - Kurz pro juniory, San Diego

San Diego je perfektním prostředím, kde se učit angličtinu a současně poznávat kulturu amerického západního pobřeží. Fantastické počasí a uvolněná atmosféra, prostě ideální místo pro teenagery, kde si zlepšit svoji angličtinu ve světě hamburgerů a jeepů. Postavte hrad 
z písku na nejširších plážích, jaké jste kdy viděli, nebo se kolem nich projeďte na bruslích. Z aktivit se určitě těšte na návštěvu Hollywoodu a chodníku slávy ve filmovém Los Angeles, zábavný park Disneyland nebo akvárium Sea World. 

Přejít na podrobné informace o Kaplan - Kurz pro juniory